Teraz jest wtorek, 17 lipca 2018, 00:23

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 Problem z Avidem Xpress Pro - 'No dongle was found' 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Problem z Avidem Xpress Pro - 'No dongle was found'
Witam
Zwracam sie z nastepujacym problemem. Robilem ostatnio reinstal systemu, i od nowa instalowalem programy uzytkowe, w tym bardzo waznego dla mnie Avida. Pojawil sie jednak pewien klopot, w postaci tego ze program owszem zainstalowal sie ale po ponownym rozruchu kompa, wlaczam avida, kaze mi oczywiscie wybrac folder docelowy, a po chwili pojawia sie komunikat "No Dongle was found. Pleas connect a valid dongle" (czy cos bardzo zblizonego). Czy ktos ma moze pojecie o co moze chodzic, i co wazniejsze, jak temu zaradzic???? Bede bardzo wdzieczny za odpowiedz... Pozdrawiam serdecznie.
Miroslaw

poniedziałek, 6 września 2004, 12:15
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Musisz wsadzic klucz sprzetowy do portu rownoleglego. Ale z twojego tekstu raczej sadze, ze masz pirata. Wiec jak juz piratujesz to rob to chociaz z klasa, wysil szare komorki i uzyj Google

poniedziałek, 6 września 2004, 17:35
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Ok, nie przecze ze mam pirata. Nie stac mnie na zakup oryginalnego oprogramowania. Z checia przeszukam google, niestety nie wiem dokladnie czego mam szukac... ckracka... jakiego konkretnie? Wczesniej nie mialem wsadzonego klucza sprzetowego, a jednak wszystko chodzilo dobrze. Bede wdzieczny za odpowiedz. Pozdrawiam.

wtorek, 7 września 2004, 01:34
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ]