Teraz jest poniedziałek, 23 kwietnia 2018, 02:04

Stwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
 CANOPUS zbankrutował 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post CANOPUS zbankrutował
Podobno CANOPUS zbankrutował. Głośno już na tym na forum FOTONU.
Ponoć nie wytrzymali konkurencji i na początku roku ma nastąpić koniec firmy.
Szczegóły były na angielskim portalu INQUIRER.
Póki co ciężko coś wyciagnąć od przedstawicieli Canopusa w Polsce. Ja z zakupami się wstrzymuje bo jak firmy nie będzie to nie będzie nowych sterów i poprawek.
Ponoć wykończyła ich mała sprzedaż (legalna) programu EDIUS.

http://foton.kalisz.pl/index.php?strona ... zi&id=4538

piątek, 3 grudnia 2004, 14:35
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Ale jaja! Wreszcie skończą się problemy użytkowników z produktami Canopusa. Jestem za Panowie !

piątek, 3 grudnia 2004, 15:44
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Z Canopusem nie było żadnych problemów, chyba, że byłeś nieukiem

piątek, 3 grudnia 2004, 15:47
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Niech ci będzie racja. Nie było i nie będzie bo go już ma nie być Więc problem mamy z głowy))). Ja szykuje już kase na Matroxa przynajmniej firma solidna i ma się dobrze.

piątek, 3 grudnia 2004, 15:49
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Z canopusem, to może być plota, a na czym Ty Miecio właściwie pracujesz, że się wypowiadasz jak znawca. Na matroxie nie, bo go chcesz dopiero kupić, może na Canopusie? też nie aaa !!! Amiga lub ZX Spectrum Teraz wszystko rozumiem :P

piątek, 3 grudnia 2004, 15:54
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
To raczej nie plotka. Ogłosił to Inquirer poważy portal internetowy. ostatnio pisali o kłopotach DVStorma 2 z Premierem Pro i faktycznie tak było. Zresztą można się było tego spodziewać.

piątek, 3 grudnia 2004, 16:08
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Ten Stępień jest naprawdę aż takim idiotą ? Myśli, że jak napisze jakąś głupotę jako gal anonim to zaraz wszyscy uwierzą ? Facet, czytałem twoje posty. Musisz się leczyć. Do kobierzyna masz z Kleparza całkiem blisko. :)

piątek, 3 grudnia 2004, 16:42
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Jest napisane na forum fotonu o tym. Takich rzeczy chyba nie da sie długo ukrywać. Zamiat obrzucać się wyzwiskami sprawdźcie to.

piątek, 3 grudnia 2004, 16:46
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

To już jest poważna sprawa panowie :evil:
To już nie są głupie żarty, to już jest przestępstwo karane przez prawo!!!
Powielanie nieprawdziwych wiadomości i narażanie w tym wypadku firmy Canopus na straty finansowe może być ścigane przez prawo.
Proponuję aby przedstawiciele Canopusa w Polsce złożyli doniesienie do prokuratury.

Pozdrawiam
Krzysztof Falcman

piątek, 3 grudnia 2004, 17:31
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

nie wiem ile w tym prawdy, wiem ze to moze byc prowokacja w odpowiedzi na ten watek
http://www.filmowiec.pl/html/forum3/vie ... 1101731907

piątek, 3 grudnia 2004, 17:39
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

a ja w liscie do swietego mikolaja poprosilem o kastracje stepnia :) (o ile jest z czego), albo chociaz niech ten pozew ktos napisze... :)

p.s. INQUIRER nigdy nie podal takiej bzdurnej informacji (to dla tych co stepnia nie znaja i byliby sklonni mu wierzyc)

piątek, 3 grudnia 2004, 18:25
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Myślę że jest okazja pozbyć się "gościa" o zwielokrotnionej osobowości. Tylko jak go złapią we wszystkich postaciach to zabraknie miejsca w więzieniach :D

Pozdrawiam
Krzysztof Falcman

piątek, 3 grudnia 2004, 18:30
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Byłem dzisiaj u firmy zajmujacej się dystrybucją Canopusa. Znajomy serwisant przyznał iż produkty Canopusa są wycofywane, a zamiast nich coraz więcej Pinnacla. Podobno po nowym roku przejdą na Pinnacla. Coś w tym musi być Panowie !

piątek, 3 grudnia 2004, 18:53
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Mi się to widzi na prowokacje sprzedawców Canopusa. Chcą żeby klienci kupili więcej sprzętu bo potem może już zabraknąć.
Nieźle to wymyślili , ale moga się przeliczyć. Każdy woli kupic sprzęt który jest jeszcze produkowany i serwisowany.

piątek, 3 grudnia 2004, 19:07
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Chłopaki, a nie macie może przypadkiem zdjęcia Stępnia ? Jak on wygląda ? Czy ma wąsa ? Z włosami czy już łysy ? A może rudzielec ? Z okularami czy bez ? Proponuję najpierw osobnika zidentyfikować.

piątek, 3 grudnia 2004, 19:13
Stwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona