Teraz jest wtorek, 25 lutego 2020, 17:10

Stwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
 CANOPUS zbankrutował 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
tak panowie. gratuluje wam wybujalej wyobrazni. a do pana ktory przytoczyl to wszystko - pokaz kolezko link, gdzie jest to napisane na tej angielskiej stronie ze canopus oglosil upadlosc.
ehhh.... szkoda slow panie s.
pozdrawiam

piątek, 3 grudnia 2004, 19:32
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Więc chyba juz nie opłaca się kupować Canopusa? Powiedzcie mi warto w to wchodzić? Jak długo jeszcze będą ukazywać się poprawki do tego softu?
Czy przestaną też produkować konwertery - bo dość dobre były.

piątek, 3 grudnia 2004, 20:33
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Też macie problem. Takich firma jak Canopus jest od groma i troche. A poza tym może HDP ich podkupi i będzie ciupać Procodery i Ediusy, ale po znacznie nizszej cenie.

piątek, 3 grudnia 2004, 20:35
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

piątek, 3 grudnia 2004, 20:46
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
A może by tak oddać sprawę do prokuratury ? Admin będzie musiał podać IP tego kolesia co wypisuje te brednie i raz na zawsze pozbędziemy się oszołoma z forum. W końcu głoszenie publicznie o bankructwie firmy może narazić na straty samą firmę i jej oddziały w Polsce. Co na to dystrybutor - firma Beiks ? Zostawicie tak tą sprawę ? Jest okazja wykończyć "śmiecia" raz na zawsze !

piątek, 3 grudnia 2004, 20:48
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Jakub Liwak, BEiKS, Kraśnik
Na wskutek powstałego zamętu na forum, po ukazaniu się informacji jakoby firma CANOPUS ogłosiła bankructwo, oświadczamy, iż przekazujemy sprawę do prokuratury rejonowej w Kraśniku. Będziemy żądać ujawnienia dowcipnisia, podania jego imienia i nazwiska do publicznej wiadomości oraz zasądzenia "nawiązki" za straty spowodowane dezinformacją naszych obecnych i potencjalnych klientów. Jednocześnie oświadczamy, że firma Canopus, zarówno poza granicami kraju i w Polsce ma się całkiem dobrze i o żadnym bankructwie nie ma mowy.

piątek, 3 grudnia 2004, 21:03
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Szkoda tylko ze BEIKS się nie zarejestrował, znowu podpucha :?:

piątek, 3 grudnia 2004, 21:23
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Myślę, że nie podpucha. Znam trochę właściciela Beiksa. Nie popuści !!!

piątek, 3 grudnia 2004, 21:26
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Przepraszam innych uzytkowników, ale Gość się nie loguje i nie mam jak mu wysłać prywatnej wiadomości.

piątek, 3 grudnia 2004, 21:37
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

piątek, 3 grudnia 2004, 21:40
Stały bywalec
Stały bywalec

Ja nie komentuję powyższych informacji, ponieważ nie jestem w stanie ich zweryfikować. Dla mnie żaden Matrox, żaden Liquid editon nie jest partnerem dla canopusa ! Canopus is the best !!!. Jeśli ta firma padnie, to ja zaprzestaję działalności. Stępnie to nieudacznicy i hieny, gardzę takimi typami, wolę zaprzestać działalności, niż z przymusu przechodzić na Matroxa, czy Liquida. Niexh spadają!!! :lol:

piątek, 3 grudnia 2004, 22:55
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
http://www.theinquirer.net/?article=19148

Nie wiem czy mi się cyferki nie pomyliły ale to chyba to.

Faktycznie podają że korporacja Canopus zostanie sprzedana po kawałku różnym firmom.
Ma to na celu podniesienie cny akcji Canopusa. Zawsze moga też sprzedać logo bo ładnie brzmi i pare nazw własnych jak Storm czy Edius.

pozdrawiam

piątek, 3 grudnia 2004, 23:04
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

stepien rozumiem ze jestes uposledzony, dzieci pedofili tak maja, ale naucz sie chociaz czytac.. :)))))))))

piątek, 3 grudnia 2004, 23:33
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Badyl nie wiem o co ci chodzi. Może faktycznie nie moge znaleźć tego linka do strony. Ale czytałem o tym przejrzykj archiwum inquiera - mają mnóstwo artykułów.
Zreszta mnie to nie dotyczy bo montuje na Casablance.

piątek, 3 grudnia 2004, 23:36
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Warto więc inwestować jeszcze w Canopusa? Powiedzcie koledzy.

sobota, 4 grudnia 2004, 11:38
Stwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona