Teraz jest wtorek, 25 lutego 2020, 17:36

Stwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
 CANOPUS zbankrutował 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Pewnie zdechnie jak firma FAST. Albo ktoś ją przejmie. Zawsze zostaje niezawodny Premiere 6.6

sobota, 4 grudnia 2004, 16:08
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

pytanie do dziks'a : To może w końcu warto się zdecydować na pokazanie tego IP - przynajmniej (o ile to technicznie możliwe) przy użytkownikach niezalogowanych ... ? ;/

sobota, 4 grudnia 2004, 17:06
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Chyba za duzo mieli problemów z softem. A poza tym jak każdy mógł skopiować program za 10 zł na gieldzie to poco kupować.? Możliwości też niewielkie, moze za pare lat dogonia Adobe jeśli czas im pozwoli heheheh.

sobota, 4 grudnia 2004, 17:47
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Nie sadze zeby firma Canopus padala i w najblizszym czasie padla :] To ze zostaje sprzedana to pewnie chodzi o akcje co ma na celu podniesienie wartosci firmy (nie czytalem oryginalnego komunikatu-moge sie mylic). Tak poza tym bylem w Beiksie w piatek i rozmawialem z Panem Darkiem i Adrianem (serdecznie pozdrawiam - bardzo mili i uczynni panowie). Rozmowa byla calkiem na luzie i dowiedzialem sie o wielu przedwsiezieciach nie tylko z rozmowy z nimi ale tez w trakcie czekania w biurze(okolo 3 godz). Z tego co obczailem firma stoi mocno na nogach, pracownicy nie maja jak sie po glowie podrapac i nie nazekaja na brak zamowien. Nie mowiac juz o ilosciach prezentacji zamowionych w Polsce. Poza tym obczailem ze w godzinach rannych przy mnie sprzedali 2 szt storma w zestawach komputerowych. Pewnie domyslacie sie ile to kosztuje !! Mysle ze gdyby dzialo sie cos nie tak to Paqn Machulski z takim rozmachem nie sprzedawal canopusa bojac sie o pozniejsze ukrzyzowanie :]

Przepraszam jesli kogos urazilem (Matroxsowcow). Przyznaje sie ze mam Canopusa ale zawsze staram sie byc obiektywny :]
pozdrawiam
thorg

sobota, 4 grudnia 2004, 19:39
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
A ja cały dzień nie moglem się dodzwonić do dystrybutora ! Teraz jak canopus padł to cyba olewają nas w 100%/ Zreszta tak naprawde to nigdy nie uzyskałem od nich żadnej pomocy.Wsztstko to marketing i reklama. Potem maja cię gdzieś. Dlatego nie bedzie mi żal gdy ta firma padnie.

sobota, 4 grudnia 2004, 22:57
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Tak Pan Machulski jest dobry gdy chce coś sprzedać. Potem ma cie generalnie w d...
To zwykła praktyka w nowych firmach. Jak wyciagna od ciebie kase to już nic dla nich nie znaczysz. Zawsze mają dobra gadke żeby zachęcić klienta , a potem jak wezmą kase to juz koniec.

sobota, 4 grudnia 2004, 23:03
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

CZY NIE PRZESTANIECIE WRESZCIE PIEPRZYĆ GŁUPOT !?
ŻYGAĆ MI SIE CHCE JAK CZYTAM TE MĄDROŚCI.
CZY TO JEST MOŻE FORUM NIEDOWARTOŚCIOWANYCH PRZEZ RODZICÓW DZIECI, CZY TEŻ FORUM POWAŻNYCH LUDZI ???
WOLNOŚĆ SŁOWA WAM ODBIŁA?
PROSZĘ BARDZO.
ALE MIEJCIE ODWAGĘ LOGOWAĆ SIĘ PRAWDZIWYM IMIENIEM I NAZWISKIEM "BOHATEROWIE" Z TŁUMU.

MOŻE BY TAK TROCHĘ REFLEKSJI NAD SOBĄ, ZANIM NAPISZECIE NASTĘPNY POST, KTÓRY KOGOŚ MOŻE MNIEJ, LUB BARDZIEJ SKRZYWDZIĆ.

Pozdrawiam
Jacek.

sobota, 4 grudnia 2004, 23:20
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Spokojnie jacek nie denerwuj sie tak. To nie gigantyczny spisek pierwszoklasistow, to tylko stepien :) Nie ma co sie denerwowac, wystarczy go nie czytac ;)
Swoja droga nie bedzie pierwszym niedorozwojem ktoremu spuszcza lomot tylko dlatego ze myslal ze na necie jest anonimowy :) Czekam na te chwile z utesknieniem (szkoda ze nie mam kraka po drodze) ;)

niedziela, 5 grudnia 2004, 00:05
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Panie Jacku Sala. Podpisuje się jak najbardziej prawdziwym nazwiskiem..
Chciałbym tylko dowiedzieć się czy rzeczywiście z firmą Canopus jest aż tak źle. Mam Ediusa nabytego na giełdzie i nie bardzo wiem jak sobie z nim poradzić. Czy warto w ogóle inwestować kase i czas na program który już niebędzie produkowany. Nie stać mnie na zmiane softu co pół roku.
Jeśli Pan Sala czy badyl mają jakieś konkretne informacje to prosze i powdzielenie się nimi z forumowiczami.

niedziela, 5 grudnia 2004, 12:15
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Do Pana Jarka Wielickiego : Nie ma się pan o co martwić, proszę przestać histeryzować, może pan spokojnie kupować oryginalnego Ediusa. Nikt nie zostawi pana na lodzie. Bye.

Korekta - Tytuł powinien brzmieć : Do Pana Jarka Wielickiego i innych (w tym także gościa o nazwie "VideoProdukcja")

Ostatnio edytowano niedziela, 5 grudnia 2004, 17:21 przez jeesoo, łącznie edytowano 2 razy

niedziela, 5 grudnia 2004, 12:56
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Konkretne informacje brzmia: zrodlo plotki jaka jest w tytule tego watku nazywa sie Piotr Stepien, pochodzi z krakowa, ma forme Softcostam i szuka guza ;)
Jesli ktos ma problem ze zrozumieniem tego faktu to pozostaje mi:
a) zlozyc wyrazy wspolczucia i miec nadzieje ze szybko wroci do zdrowia
b) poprosic by poczekal az skonczy przynajmniej 13 lat zanim zacznie forum czytac.. :)

p.s. inquirer NIGDY nie publikowal artykulu podobnej tresci

niedziela, 5 grudnia 2004, 15:13
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Nie rozumiem co ma wspólnego Pan Stępień z artykułem opublikowanym w Inquire na temat
ewentualnego bankructwa canopusa. Kilku kolegów przecież pisało o tym w tym wątku właśnie.
Jeśli Canopus ma naprawde kłopoty to przecież nie wyśle wam o tym oficjalnego zawiadomienia. Nikt nie pisze żadnych konkretów a badyl w ogóle wypowiada się nie na temat. Poza tym w każdej takiej informacji jest troche prawdy nawet jeśli faktycznie ktoś przesadził. Miejmy sie na baczności koledzy bo zostaniemy z ręką w nocniku.

niedziela, 5 grudnia 2004, 15:24
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

rece w nocniku i to obie, to ty stepien masz caly czas bo sie lubisz klockami bawic. a przy okazji masz pecha ze mam ochote sobie po tobie pojezdzic, wiec nawet jak bedziesz sie logowac 10x dziennie pod roznymi nickami to i tak ci bede dogadywac glabie :)
moze doczekam sie i admin jakims przypadkiem zwroci uwage na ten bzdurny watek i skasuje go w calosci bo nic konkretnego i tak w nim nie ma (poza kolejna kompromitacja stepnia, ktoremu zeszmacac sie nigdy dosc) :)

--
wsparcie dla mniej rozgarnietych:
inquirer NIGDY nie publikowal artykulu o podobnej tresci

niedziela, 5 grudnia 2004, 19:01
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Canopus jednak nie zdementował tego więc chyba jednak to prawda.
Zresztą to chyba sam Pan Spala twierdził ostatnio że żadne tam takie firmy nie będą potrzebne bo wszystko można robić na FiWi. Fajerke każdy ma , sofcik z giełdy też więc po co nam tam jakiś Canopus.
No i faktycznie miał nosa facet trzeba przyznać.

niedziela, 5 grudnia 2004, 19:55
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Edzio masz całkowitą racje! Softu do montażu naprodukowano taką mase że ani my ani nasze dzieci nie bedą w stanie tego przerobić. Więc nie martwmy się że jakaś tam firma zbankrutowała bo nas to w żaden sposób nie dotknie. Najwyżej zostanie troche kasiory w kieszeni.
Dzisiaj odwiedziłem giełde i ediusów oraz procoderów mają od groma więc zawsze tam możecie sobie kupić. A że nowych nie będzie to tym lepiej bo zostanie nam więcej czasu na życie rodzinne. A tak to co pół roku trzeba się było uczyć czegoś nowego. Za dużo siedzicie przy komputerze a za mało na świeżym powietrzu, czego wam szczerze życze.

niedziela, 5 grudnia 2004, 20:04
Stwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona