Teraz jest wtorek, 25 lutego 2020, 21:20

Stwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
 CANOPUS zbankrutował 
Autor Wiadomość
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

"Taaaak, macie rację Edzio i temu podobni.
Przecież Canopus bez polskiego rynku na bank zbankrutuje"
Ręce opadają.
Walnijcie się w te puste makówki, a bedąc na giełdzie nie zapomnijcie o oleju.

Panie Jarku Walicki, czy sądzi Pan, iż ta paplanina może być źródłem wiarygodnej informacji ? Czy uważa Pan, iż ktokolwiek może takiej informacji udzielić?

Żegnam Panowie.

niedziela, 5 grudnia 2004, 21:46
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Koledzy nie martwcie się. Nawet jak Canopusa już nie będzie to goście z giełdy twierdzą iż mają moce przerobowe dochodzące do 1000 Ediusów i Procoderów dziennie. A więc dla każdego wystarczy i nikt nie odejdzie z suchym pyskiem.
Z pomocy technicznej nikt nie korzysta bo w Polsce ona nie istnieje a więc nic się nie zmieni. Jedynie zaoszczędzicie te 3000 zł i pojedziecie sobie za nie np. do Grecji albo ma Lazurowe Wybrzeze. A więc nie ma się czym martwić naprawde. My możemy tylko na tym skorzystać.

niedziela, 5 grudnia 2004, 22:22
Nowy
Nowy

witam kolegów. czytam ten wątek od samego początku , raz wierzę temu , a raz temu . POwiem tak : mam DV STORM 2 + EDIUS 2.5 , na wersję 3.0 cieszyłem się jak dziecko !!!!!. Edius wystarcza mi jako program montażowy w zupełności . Od pół roku znowu polubiłem motaż , przedtem pracowałem na Pinnacle Liquid Edition 5.5 PRO ( totalny niewypał) dzisiaj jestem zadowolony z zamiany LE 5.5 na Ediusa 2.5 , Pinnacla nie mogę czuć - bo wymiotuję !!!!!!!!!!!! za bardzo wykiwali klijenta ( no mnie i innych)

WIĘC PYTAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
PRZEDSTAWICIELE CANOPUSA -> DLACZEGO NIKT Z WAS SIĘ NIE WYPOWIE NA TEN TEMAT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
MAM JUŻ TEGO DOSYĆ !!!!!!!!!!!!!!!!!!
JEŻELI TO PLOTKA TO JĄ ZDEMENTUJCIE !!!!!!!!!!!!!
GDZIE JEST BEIKS !!!!!!!!!!!!!!!
GDZIE JEST P.SPAŁA !!!!!!!!!!!!
CO JEST DO CHOLERY GRANE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
MACIE NAS UŻYTKOWNIKÓW W DU**E !!!!!!!!!!!!!!
KIEDY TEN POST KTOŚ ZWERYFIKUJE ?
CZY MAM SPRZEDAĆ DV STORMA I ZNOWU KUPIĆ LIQUIDA 6.0 PRO KTÓRY I TAK JEST TOTALNYM BUBLEM ?
NO PRZEDSTAWICIELE CANOPUSA , ZLITUJCIE SIĘ WRESZCIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

niedziela, 5 grudnia 2004, 22:22
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Sprzedaj szybko puki jeszcze czas. Akcje Canopusa na Tokijskiej giełdzie spadły na pysk.
Teraz jeszcze weźmiesz jakąś kase , potem jak już wszyscy się dowiedzą to stracisz o wiele wiecej.

niedziela, 5 grudnia 2004, 22:33
Stały bywalec
Stały bywalec

Szkoda, że to forum coraz bardziej zaczyna przypominać niesławne forum Fotonu, gdzie zebrali sie chyba wszyscy niedouczeni, sfrustrowani i tacy, co obrzucaja bliżnich błotem dla samej satysfakcji..
Szkoda...
Pozdrawiam myślących

Janusz B.

niedziela, 5 grudnia 2004, 23:21
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

ja rozumiem ze stepien sam ze soba gada, to normalne u ludzi w takim stanie, ale dlaczego ATmeAn daje sie mu podpuscic? skad sie bierze u ludzi wiara w taka bezsensowna paplanine..?

p.s. canopus mialby reagowac? NIBY NA CO? na jakiegos pokreconego niedorozwoja (tak stepien to ty :) ), ktory bredzi na jakims niszowym forum? glowa was boli czy co?

niedziela, 5 grudnia 2004, 23:32
Nowy
Nowy

na forum jestem od niedawna.nie znam żadnego stępnia. może ktoś mi to wytłumaczy o co chodzi z tym stępniem , co to jest ten stępień. Przedtem byłem na forum KSK z LE 5.5 , mając dv storma musiałem się przesiąść tutaj , więc narazie nie kumam klimatu tego forum i klimatu : "stępień".
Jeżeli przedstawiciele canopusa nie mają zamiaru wypowiadać się na taki błachy temat , skoro mają aż tak zawyżone ambicje , to ja już nic nie wiem
P.S. na forum KSK taka sytuacja jest nie do pomyślenia , oni szanują siebie.

poniedziałek, 6 grudnia 2004, 08:52
Moderator
Moderator

...może ktoś mi to wytłumaczy o co chodzi z tym stępniem , co to jest ten Stępień.

... hmmm - krótko: Jest to osobnik, który dla zareklamowania swojej firmy i produktów ZROBI WSZYSTKO ! Ja mam takie zdanie o nim...

Ale nie o tym chciałem...
Czy tylko mi się wydaje, że należałoby zamknąć już ten nieszczęśnie żałosny wątek ?

poniedziałek, 6 grudnia 2004, 09:31
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post re...
Witam,
Faktycznie czytając te brednie można dojść do wniosku, że posty pisze jedna i ta sama osoba. Myślę, że jest to wynikiem jego frustracji, niespełnionych ambicji i iinych czynników mających być może swoje korzenie w jego dzieciństwie. Jeżeli jest to faktycznie osoba którą wszyscy podejrzewamy, a mamy ku temu podstawy, to nie pozostaje nic innego jak tylko ignorować posty tego nieszczęśnika. Może brak reakcji z naszej strony da mu do myślenia. Być może też będzie gadał sam ze sobą, ale na to nie mamy wpływu. To jest choroba i wymaga specjalisty.
Canopus jeszcze nigdy nie miał się tak dobrze jak w chwili obecnej, wiem bo sprzedaję także produkty tej firmy. Swoją drogą wywołane na forach zamieszanie spowodowało jeszcze większe zainteresowanie produktami tego producenta. Jeżeli więc zamierzeniem tego pomyleńca było zdyskredytowanie korporacji Canopusa w oczach klientów, to osiągnął cel zupełnie odwrotny do zamierzonego. I to przed Mikołajem, w okresie wzmorzonej sprzedaży ! Pozdrawiam fanów Canopusa i nie tylko.
I prośba do normalnych użytkowników - nie reagujcie na pisaninę tym podobnych pomyleńców. Wiem z doświadczenia, pomaga.

poniedziałek, 6 grudnia 2004, 09:49
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Zgadzam się Panie Bogusławie. Też zauważyłem, że KTOŚ bawi się z nami na FORUM i niedotyczy to tylko tego wątku ale także kilku innych
nie mówiąc o próbie wywołania "paniki" na innych forach.
Tylko IGNOROWAĆ.
Pozdrawiam serdecznie :
Marian z Katowic.

poniedziałek, 6 grudnia 2004, 10:12
Nowy
Nowy

Myślę że teraz można temat już zamknąć.

:D :D :D

poniedziałek, 6 grudnia 2004, 10:25
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
O bankructwie Canopusa piszą już na wszstkich forach jakie znam. Na pewno coś w tym jest. Albo kolejna farsa reklamowa dealerów Canopusa - bardzo oryginalna forma reklamy. Ale czegóż się nie zrobi żeby tylko zwiększyć sprzedaż .

poniedziałek, 6 grudnia 2004, 12:16
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
A ja już nie kupie Canopusa bo widać iż firma ma jakieś kłopoty.
Ciekawe jest że jak jakaś firma ma upaść to jej dealerzy zawsze mówią iż jest w super kondycji. Z nimi tak łatwo nie pogadasz. Dobrze że jest internet i to forum i mozna w miare obiektywnie o wszystkim się dowiedzieć.

poniedziałek, 6 grudnia 2004, 17:19
Moderator
Moderator

Dziękujemy kolegom "Zapobiegliwemu", "Zdzichowi" i innym kolegom o stu twarzach za wypowiedzi. A, że są one dziwnym trafem bardzo podobne do siebie więc uważam, że nic już nie wniosą do tego wątku.
Dlatego też decyduję o ZAMKNIĘCIU tego tematu.

poniedziałek, 6 grudnia 2004, 17:55
Stwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4