Teraz jest wtorek, 25 września 2018, 19:03

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 Jaka karta do kamery Panasonic NV-MS5 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Jaka karta do kamery Panasonic NV-MS5
Witam,
tak, tak, wiem że MS5 to staroć, i tak dalej i po co kupowałem i powiniennem kupić cyfrę za 20 razy więcej, bo to pieniądze w błoto, i tak dalej, nie chce o tym słuchać, mam już dość. Sorry za taki początek, ale wszyscy naokoło wychwalają cyfry, a ja nie mam kasy na cyfrę która by mi sie podobała, a zabaweczki za 1500zł nie bede kupować.
Dla osób nie w temacie staroci: MS5 to jeden z topowych naramiennych analogów niesegmentowych jakie niegdyś produkował panasonic, posiada wyjście s-video, nagrywa w systemie SVHS.
Chciałbym kupić kartę do przechwytu obrazu z tej kamery możliwie bez straty jakości. Pytanie brzmi: jaką. Byłoby fajnie gdyby miała także tuner TV, jeśli to nie będzie kłócić się z ideą dobrej karty do przechwytu. Chodzi mi o konkretne modele, najlepiej z linkami do sklepów, albo allegro. A może ktoś z Was ma na sprzedaż?

niedziela, 19 grudnia 2004, 16:55
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Witam. Z tego co wiem nie ma rozwiązania, które pogodziłoby tuner i dobrą jakość. Spośród anologowych kart jedną z najlepszych jest AV Master 2000 - duży zakres stopnia kompresji, rewelacyjna jakość przechwytywanego obrazu przy średniej kompresji i bardzo dobre wyjścia (o wiele lepsze niż z kart graficznych z video out), świetne (jak na analoga) oprogramowanie. Jeśli byłbyś zainteresowany to mam taką do sprzedania, bo przesiadłem się na cyfre. Pozdrawiam

poniedziałek, 31 stycznia 2005, 09:05
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Tak, jestem zainteresowany, odezwij się prosze do mnie na maila (Fast128@post.pl), lub gg (1945960)

poniedziałek, 31 stycznia 2005, 16:55
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ]