Teraz jest piątek, 14 grudnia 2018, 10:54

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
 Jaki tuner TV do Canal+ 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Jaki tuner TV do Canal+
Mam zamiar kupić jakiś tuner telewizyjny. Wybrałem tuner AveraMedia Go 007 FM lub Kworlda LTV883RF. Nie wiem jednak jak wygląda dekodowanie Canal+ i HBO (mam kablówkę) na tych tunerach. Czy jest to wogóle możliwe? Jaki kupić tuner z oferowanych obecnie na rynku aby dekodować (do 250Zł)?

niedziela, 9 stycznia 2005, 01:25
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Właśnie też interesowała by mnie ta sprawa! Mam tuner AverMedia TV GO i słyszałem że on dekoduje te kodowane kanały. Szczerze mówiąc nie próbowałem jeszcze podłączyć karty do anteny satelitarnej gdyż nie wiem za bardzo jak - czy to wystarczy tylko kabel od anteny satelitarnej podłączyć do wejścia antenowego w tunerze?

środa, 2 lutego 2005, 09:51
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Do podłączenia anteny satelitarnej potrzebna jest karta DVB (np. SkyStar 2), a nie zwykła karta TV.

środa, 13 kwietnia 2005, 21:32
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Z tego co czytałem kiedyś w necie to musi być karta na procesorze BT 8X8 (chyba już nie produkują kart na tym procku) i do tego program borgtv i moretv...

Jak chcecie więcej info to odsyłam do google... "odkodowywanie canal+" itp.

Athlon XP 2600+
1GB TwinMos
GF5500 128MB
Maxtor 80GB +Samsung 160GB
liteon 851S

środa, 13 kwietnia 2005, 22:17
Nowy
Nowy

hyhy żadna karta dvb karta dvb jest satelitarna ii musisz mieć talerz a i tak nie odkoduje bo to jest zakodowane w sece 2 i nie da rady :( a co do karty telewizyjnej to musi być na chipsecie Bt**** obojetnie jakim one współpracują z programem more tv który rozkodowuje oczywiscie nie tylko on, musisz sie takze zorientować kto jest Twoim dostarczycielem kablówki czy UPC czy masz inną. Jeżeli UPC to kodowanie jest w cablecrypcie i to szczerze mowiac ciężko rozkodowac bo jest w sumie jeden programik który idealnie nie działa a jeżeli inna to bez problemu. Poszukaj karty na tym chipsecie jestes w stanie kupić ja na allegro za okolo 70zł :)

środa, 18 maja 2005, 21:52
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ]