Teraz jest piątek, 20 kwietnia 2018, 06:56

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
 konfiguracja komp. z kartą VIDEO ZIP RT 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post konfiguracja komp. z kartą VIDEO ZIP RT
Zamirzam kupić kartę Video Zip RT . Komp . mam zamiar oprzeć na procesorze Athlon np. 1700xp. Czy ktoś posiada podobnie skonigurowany sprzęt? Proszę o opinie i wskazówki. Dziękuję.

czwartek, 21 marca 2002, 23:51
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post video zip
na stronie firmy HDP jest wszystko opisane

piątek, 22 marca 2002, 07:57
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Nie kupuj!
Jak nie chcesz dostać zawału od kart i programów HDP nie kupuj ich! W porównywalnych cenach są inne wyroby.

czwartek, 31 października 2002, 20:39
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Niestety, miałem okazje się "bawić" karta Video F/X 3D. Na kilka pytan ktore zadalem w rozmowie telefonicznej nikt nie byl w stanie mi odpowiedziec. Generalnie mozna powiedziec tak: jesli wszystko robisz zgodnie z instrukcja, uzywasz naszego softu i traktujesz to jak dobra zabawe, to oki. Jednak jesli probujesz zrealizowac cos bardziej zaawansowanego, to raczej poszukaj innych rozwiazan.
Po prostu szkoda, kasy, czasu i nerwow na niekompetencje zarozumialych panow z HDP.

Pozdrawiam - Gelek.

czwartek, 31 października 2002, 22:24
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Miałem 2 karty: Video ZIPa i DV Maxa. O ile pod win 98 jakoś mi chodziło, to w zasadzie pod 2000 nawet mi ruszyc nie chciało. Popieram inne negatywne głosy. Sprzedałe i pozbyłem sie kłopotu!

poniedziałek, 4 listopada 2002, 02:33
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
"Dobre bo polskie" raczej nie odnosi się do HDP - ale ich karty zaczynają sprawować się coraz lepiej z nowym softem.

poniedziałek, 11 listopada 2002, 12:47
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Od stycznia pracuje na VideoZipie RT. Nie powiem bo na początku były pewne problemy ale związane raczej z moją niewiedzą na temat montażu nieliniowego. W tej chwili wszystko jest ok. z karty jestem bardzo zadowolony. Mój komp to: płyta gł ASUS CUBX, Pentium III 933Mhz, 512MB pamieci, dyski Baracuba ATA IV 40GB oraz 80GB, Geforce2 MX400 64MB, Soundblaster 128. Pracuje pod Windowsem XP profesional, materiał wgrywam DigiLabem 4.13 a monaż Adode Premiere 5.1c

poniedziałek, 11 listopada 2002, 15:16
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ]