Teraz jest poniedziałek, 23 kwietnia 2018, 19:22

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 DV500DVD XPProPL Studio 9.3 Zwisy 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post DV500DVD XPProPL Studio 9.3 Zwisy
Witam
Mam taki problem właściwie od początku od kiedy posiadam tę kartę, a mianowicie przy zgrywaniu materiału video przez wejście analogowe komputer wiesza mi się, gdy np. przewijam film lub nie ma nagrania na kasecie w jakimś miejscu. Zwisy mam również przy wysyłamniu gotowego materiału również przez wyjścia analogowe. Kombinowałem już różne ustawienia, instalacje itd... Może ktoś z forumowiczów miał ten problem i się z nim uporał. Sterowniki do DV500 mam 4.5a Zaczynam już podejrzewać, że to karta ma feler. Podam jeszcze gwoli ścisłości konf kompa
Barthon 2600+ 512MB RAM Płyta MSI KT600 Karta Graficzna do wczoraj ASUS FX5600, a od dzis ATI Radeon 9550 - nic ta zmiana nie pomogła na ten feler
System XP mam postawiony osobno specjalnie dla DV500 i nic wiecej nie mam zainstalowane oprocz studio 9, wieszalo sie takze pod ap 6.0 i 6.5, oraz pod tym standardowym softem dodawanym do sterownikow.

Pozdrawiam i liczę, że znajdzie się ktoś ktochoć nakieruje mnie na właściwy trop.

czwartek, 27 stycznia 2005, 20:13
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Z opisu który podałeś wnioskuję, że na 99% to problem chipsetu płyty głównej... Ta poprawka powinna pomóc.

poniedziałek, 7 marca 2005, 16:06
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ]