Teraz jest środa, 26 września 2018, 05:36

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 STUDIO DV czy DV MAX 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post STUDIO DV czy DV MAX
Rozpatruje tylko te dwie karty ,mam kamere Sony D8 i stwierdzilem ze mi to wystarczy.Mam dylemat ktora z nich.Prosze o rade praktykow.

piątek, 22 marca 2002, 11:30
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Karty są w sumie takie same, z tym że z DVmax, dostaniesz program o nazwie DigiLab, a ze Studio DV, moim zdaniem lepszy, STUDIO7.
DigiLab-a używam z kartą VideoZip, a STUDIO7 z kartą Pinnacla, więc wiem co piszę.
Inna sprawa to ta, że z DVmax-em, możesz kupić legalnie za "parę groszy" porządny program MEDIA STUDIO, Uleada.

Z dwu radzę Studio DV.

Krzysztof.

leira@interia.pl

piątek, 22 marca 2002, 18:53
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post DvMax ?
DvMax jest z DigiLab 4.0 i program ten tym się różni na korzyść w stosunku do Studio 7, że: jest po polsku, zawiera o wiele bogatszą i ciekawszą biblotekę efektów (w tym 3D i Alfa), których Studio 7 nie posiada. Jest łatwiejszy w używaniu, nie ma bariery 2 GB ani przy grabieniu, ani przy zgrywaniu filmów, można zgrywać z osi czasu lub z play listy i robić parę innych rzeczy, których Studio 7 nie robi. Ponadto Studio 7 nie pozwala na zrzucenie dłuższego filmu niż 2 godz. Po co ci sklejki na filmie? Decyzja należy jednak do ciebie. Pozdrawiam.

poniedziałek, 15 kwietnia 2002, 00:49
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ]