Teraz jest wtorek, 25 września 2018, 19:13

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
 ADS Pyro vs Canopus ACEDVio 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post ADS Pyro vs Canopus ACEDVio
Potrzebna mi jest karta do zgrywania materiału z odtwarzacza beta i obróbki tego potem. Zmontowany materiał będę exportował spowrotem na betę. Jakość musi być dobra bo to robota dla tv (kablowej). Jednak interesuje mnie sprzęt w jakiejś rozsądnej cenie (ok. 1500 pln). Zstanawiam się między zewnętrznym konwerterem ADS Pyro A/V link pro, a kartą Canopus ACEDVio. Jednak ADS Pyro jest urządzeniem zewnętrznym, więc nie będzie wspomagać montażu, natomiast ACEDVio nie ma wejść komponentowych więc nie jestem pewien co do jakości.
A może jest jakieś inne rozwiązanie mojego kłopotu?

sobota, 12 lutego 2005, 14:11
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Zapomniałem dodać, że przydałaby się do tego możliwość podglądu obrabianego materiału na monitorze zewnętrznym.

sobota, 12 lutego 2005, 14:26
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Co ty pieprzysz. Wyjścia komponentowe na urzadzeniu za 1500 zł? To zwykła przejściówka. Jaki tam BetaCam. Nie masz pojecia o czym mówisz. Poczytaj troche na ten temat a dopiero potem zabieraj glos.

sobota, 12 lutego 2005, 15:35
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Ale nie unoś się kolego, przecież po to jest to forum, żeby można było się poradzić, prawda? Może zamiast tego napisałbyś czy możliwe jest zakupienie w tej kwocie jakiejś karty do celów, które wcześniej opisałem.
Pozdro.

sobota, 12 lutego 2005, 16:37
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
ADS PYRO koszt samego urządzenia to ok 900 pln tylko trzeba sprawdzić poziom wizji na wyjściach bo mieliśmy w firmie problemy gdy okazało się że jest ok 60% wizji po reklamacji trwało to ok miesiąca sprzęt wymieniono na nowy i jest ok. być może firma naprawiła błędy bo po korespondencji przyznali się do winy i zapewniali że będą wymieniać wszystkie wadliwe urządzenia.A urządzenia to ma wszystkie wejścia i wyjścia AV również component.

sobota, 12 lutego 2005, 18:03
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
ale ads pyro nie jest kartą do montażu, tylko zewnętrznym konwerterem, więc nie lepiej kupić ACEDVio???

poniedziałek, 14 lutego 2005, 00:05
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ]