Teraz jest środa, 12 grudnia 2018, 11:53

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 Fire Wire raz jeszcze 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Fire Wire raz jeszcze
Sry że zawracam gitarę jeszcze raz na temat kontrlerów ale kupiłem sobie no namea IE1394 i mam problem ponieważ system system XP którego używam wykrył mi kartę i zainstalował sterownik sam z siebie typu "Texas Instr zgodny z OHCI" wszystko fajnie ale odpalam program PIXELA i nie widzi mojej kamery, odpalam jakiegoś Unleada Video Studio 4.0 i....nic nie wiedzi kamery i w Windowsie Movie Maker to samo - nie widzi kamery. Przez USB działa mi każdy z tych programów no ale jakość do kitu - wiadomo. Używam Sony TRV 18E, która ma niestety tylko wyjście DV no ale to chyba nie przeszkadza do tego żeby sobie wypalić płytę. Kupiłem kabel 6-4 co prawda w instrukcji do kamery napisali używać 4 szpilki- 4 szpilki.... czy to kwestia kabla ? czy może sterownika...? czy czegoś innego?
Pomocy
Dzieki
Marcin

sobota, 28 grudnia 2002, 00:47
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Odnośnie kontrolerów firewire 1394 (NONAME)

Nie każdy kontroler będzie pracował na każdej płycie głównej.
1394 z chipsetem AGERE nie chodził na mojej płycie ABit BE6 II RAID (BX ale nie pamiętam jaki)
Proponuje kupić trochę lepszy markowo kontroler 1394, lub wrzucić nowy bios w płytę gł.
Posiadam Adaptec 4300 i płyte z chipsetem Via 133 oraz Sony TRV 730 i wszystko współpracuje bezbłędnie.
Oczywiście zmiana kontrolera nie gwarantuje poprawnej komunikacji z kamerą, przyczyn moż być wiele.

rafalvid@wp.pl

sobota, 28 grudnia 2002, 02:07
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ]