Teraz jest sobota, 22 września 2018, 15:53

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
 Kilka pytań o Winfast 2000 XP expert 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Kilka pytań o Winfast 2000 XP expert
Witam

Posiadam tuner Winfast 2000 XP Expert kupiony w Lorian-klan i teraz mam 2 pytania do Was kto zna te problemy.

1. Wprawdzie CH1 u mnie nie da sie usunąć. Co mam zrobić żebym wpisywał częstotliwości bo edytowanie działa jedynie przy zmianie CH1. Nie chcę tak zostawić gdyż wolę żeby CH1 miało TVP1 a tak mam zostawić jako CH2 ? ehh :(

2. Dziś włączyłem napisy strona 777 w Teleexpressie ( używam napisów, niesłyszącym jestem ). Po wklepaniu 3 siódemek pojawiły sie napisy ale obrazu nie ma, lecz napisy w czarnym tle. Co mam zrobić ? Boję sie naciskać pokolei przyciski nad telegazetą. Raz mi spieprzył że TXT mi nie włączyła i tak od nowa instalacja PRV i DRIVERA :-/ a wogóle to że po angielsku to jest i mi to przeszkadza :-/

Pozdrawiam

niedziela, 22 stycznia 2006, 19:38
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Ad.1
Nie zmienisz częstotliwości z łapki ale można przesunąć częstotliwość znalezioną na inny kanał :? . Tu dali ciała ale cóż.

Ad.2
Telegazeta (przynajmniej w moim sofcie) otwiera się w osobnym okienku i może być problem z przebiciem wizji.

Pozdrawiam

niedziela, 22 stycznia 2006, 21:26
Nowy
Nowy

Odnośnie spolszczenia do WinFast TV2000 XP Expert to jest ono dostępne na http://lokalize2.republika.pl/ ( na samym dole) i do tego darmowe, trzeba wybrać odpowiednią wersję i zainstalować :)

czwartek, 2 lutego 2006, 17:31
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Ale mam problem. Mam wersje 3.0.10.55 a tak na stronce spolszczenia nie ma takiej wersji :( Kurcze chyba mam za stary soft bo są podobno nowsze 3.0.10.76 ? :roll:

czwartek, 2 lutego 2006, 17:39
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ]