Teraz jest poniedziałek, 10 grudnia 2018, 02:08

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
 Winfast TV 2000 XP i błąd numer 0x80004005 
Autor Wiadomość
Bywalec
Bywalec

Post Winfast TV 2000 XP i błąd numer 0x80004005
Witam,
Kupiłem sobie tuner TV Winfast TV 2000 XP i niby sterowniki się zainstalowały, ale nie można zainstalować aplikacji do obsługi karty - przy instalowaniu WinFastPVR przy starcie programu wyskakuje komunikat "Błąd numer: 0x80004005 " i info, że instalator zakończy teraz pracę.
Czy ktoś się z tym spotkał??I może zna receptę??
HELP - please!!!
Zdrav!!

wtorek, 7 marca 2006, 21:00
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Mam Winfasta ale takich problemów nie miałem. Polecam ściągnąć nowe stery ze stronki producenta, w 99% pomaga :wink:

pozdrawiam

środa, 8 marca 2006, 00:59
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Re: Winfast TV 2000 XP i błąd numer 0x80004005
slavson napisał(a):
Witam,
Kupiłem sobie tuner TV Winfast TV 2000 XP i niby sterowniki się zainstalowały, ale nie można zainstalować aplikacji do obsługi karty - przy instalowaniu WinFastPVR przy starcie programu wyskakuje komunikat "Błąd numer: 0x80004005 " i info, że instalator zakończy teraz pracę.
Czy ktoś się z tym spotkał??I może zna receptę??
HELP - please!!!
Zdrav!!

Miałem coś podobnego jak miałem zainstalowane stare sterowniki ale użyłem najnowszą wersje aplikacji...

Pozdr

środa, 8 marca 2006, 01:48
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Potwierdzam, byly klopoty przy starszych wersjach sterownikow. Sciagnij najnowsze sterowniki i rowniez nowa aplikacje bo juz jest i nie powinno byc problemow. Nawiasem mowiac bardzo dobry tuner!

środa, 8 marca 2006, 11:05
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Potwierdzam, byly klopoty przy starszych wersjach sterownikow. Sciagnij najnowsze sterowniki i rowniez nowa aplikacje bo juz jest i nie powinno byc problemow. Nawiasem mowiac bardzo dobry tuner!

Ja wróciłem do starych sterowników i aplikacji (tej dostarczonej na płycie) bo nowy zestaw dziwnie sie zachowywały - miałem dziwne stuki w głośnikach
Tak wogóle instalacja tego zestawu aktualizacyjnego dostepnego na stronie www producenta jest dziwna.... niby każa odinstalować sterowniki więc znikają wdm-y a wtedy nie widzi karty i nie wiadomo jak te nowe zainstalować....... dziwne to jest :-(

Pozdr

środa, 8 marca 2006, 11:30
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Nowe sterowniki instalujesz korzystajac w windowsowej funkcji "aktualizuj sterownik" wtedy stare sa zastepowane nowymi. Tak wlasnie proponuje robic producent.

środa, 8 marca 2006, 13:27
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Nowe sterowniki instalujesz korzystajac w windowsowej funkcji "aktualizuj sterownik" wtedy stare sa zastepowane nowymi. Tak wlasnie proponuje robic producent.

no nie całkiem... tam każą odinstalować stare i dostarczają nawet specjalna aplikację do tego (dostępną na stronie)...

Pozdr

środa, 8 marca 2006, 13:32
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Obrazek

Instalujesz je przez polecenie dodaj sprzęt w panelu sterowania lub najlepiej w menadżeże urządzeń - wskazujesz ten folder z tymi sterownikami i sam se weźmie co będzie mu potrzebne.

z aplikacją obsługującą jest normalnie oczywiście polecam spolszczenie w necie jest dostępne pod http://www.pepesoft.tox.pl/winfasttv.php

jak do tej pory nie mialem lepszej karty TV mimo że sie nieda C+ odkodować

[ Dodano: Wto Mar 28, 2006 2:14 pm ]
Dziś zakupiłem se za 26.50 z wliczonym kosztem wysyłki pilot nóweczka od pewniaka lux sparawa

środa, 15 marca 2006, 16:52
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ]