Teraz jest niedziela, 23 września 2018, 04:39

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 problem z dżwiękiem Matrox rt2000 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post problem z dżwiękiem Matrox rt2000
Czy ktoś może mi pomóc, zainstalowalem rt2000 w swoim komputerze. Przechwytuję obraz z kamery cyfrowej programem Adobe Premiere. Video przechwytuje odtwarza ale audio przechwytuje ale nie odtwarza wcale. W ustawieniach panelu sterowania-multimedia nie ma wcale Matroxa tak jakby się nie zainstalował. Nie można wobec tego wybrać urządzenia audio a jedynie jest audio systemowe (karta dżwiękowa na płycie). Czy ktoś miał taki problem i go rozwiązał. Będę bardzo wdzięczny. Robert

czwartek, 13 marca 2003, 18:19
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Dlaczego przechwytujesz przez AP. Matrox ma program do przechwytywania - Matrox Media Tools. Z tego programu możesz eksportować projekt bezpośrednio do AP. Przede wszystkim Matrox robi to znacznie lepiej jak AP. Przyznam, że nie przechwytywałem obrazu cyfrowego przez AP, ale o ile mi wiadomo to AP nie dzieli filmu na sceny, a to już jest wada wręcz podstawowa. Matrox Media Tools oczywiście to robi. Co do dźwięku to z Matroxem (a właściwie z AP) miałem taką przygodę, że nie tolerował on zainstalowanych sterowników od SB Live. Po odinstalowaniu ich i zainstalowanie sterowników Windowsa załatwiło problem. Być może tu jest "pies pogrzebany".

czwartek, 13 marca 2003, 22:49
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ]