Teraz jest środa, 12 grudnia 2018, 02:58

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 Przechwytywanie obrazu moj odwieczny problem :( 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Przechwytywanie obrazu moj odwieczny problem :(
Własnie dzis gdy szukałem jakiegos programiku znalazłem to forum i pomyslałem że może mi ktoś pomoże .Mam karte TV pixel View i mam problem z przechwytywaniem obrazu z karty tv.Jak sami wiecie do ogladania jest PixelView Station jest tam nagrywanie obrazu jednak neizbyt stabilne oraz metoda kompresji nie ciekawa :( kiedys mialem program Virtual Dub jednak tez nie bylem z niego zadowoolny strasznie zwalniał komputer i przerywało mi nagrywanie po 10 minutach licho wie czemu :( czasmi sie cos zacielo bo komp nie wytrzymywał :( a keidys jescze jak miałem modem spotkałem sie z wersja shareware pewnego programu cos dawał bodajże nagrywac cos 10 minut bo to byl odmeo i zapisywał to na takie kasetki na dole metoda kompresji byla dosc dobra malo ustawien , i wogole ale nie pameitam jego nazwy :( > zna ktos z was moze jakis dobry program do przechwytywania obrazu zeby na moim PIII 700 Mhz ,512 SDRAM ,Ge Force 2 MX 400 ,dalo sie w dosc dobrej jakosci nagraywc z karty tv???OStanio znalazłem programik Ferro jednak demo :( ma ktos moze pelna wersje jego???Pomozcie mi tylko nie chce zabrdzo Virtual Duba :(

Z góry wielkie dzieki !!
P.S Fajne forum pozrowienia dla uzytkownikow i moderatora/ów!

niedziela, 16 marca 2003, 14:39
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

To ze nagrywał przez dziesiec minut moze wynikać z tojego systemu,jeśli masz system pracujący na partycjach typu FAT32 to możesz nagrac plik nie większy niż 4GB.Być moze jak nagrywałęś akurat taką wielkosc osiagał plik i dalej już VirtualDub nie mógł nagrać(jeśli chcesz to ominąc to musisz zainstalowac albo Win 2000 bądz WX one pracują już na partycji NTFS i nie mają takiego ograniczeina.VirtualDub jest ponoć (bo nie próbowałem na razie) bardzo dobrym programem do zgrywania materiału,ma mnustwo ustawień no i jest darmowy,na ogół ludzie nie maja z nim problemów.
Jeśli chodzi o jakiś inny program do nagrywania to nie wiem pozostaje capturowanie materiału poprzez jakis program do obróbki video(Adobe Premiere,,Media Studio Pro,Edit Studio,Vegas Video,Unlead Video Studio,każdy z tych programów ma moduł pozwalający na capturowanie materiału.POzatym rozejrzyj się po forum tu jest mnustwo tematów i napewno cos znajdziesz.
POzatym poszukaj na :
http://www.filmsite.art.pl/fs.php?page= ... lista.html
A dokładniej trochę o zgrywaniu przez VirtualDuba masz tu:
http://www.filmsite.art.pl/fs.php?page= ... nie_3.html

Może też są jakies artykuły na http://www.divx.pl

W dziale wideofilmowiec podałem trochę linków do różnych stron ,rozejrzyj się.

niedziela, 16 marca 2003, 19:20
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ]