Teraz jest czwartek, 26 kwietnia 2018, 07:40

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 Prosze o pomoc w doborze karty i sprzetu 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Prosze o pomoc w doborze karty i sprzetu
1-Witam mam problem bo musze niedlugo wymienic karte wideo .Obecnie mam Pinnacle Dv 500DvD i mam pytanie jaka wziasc karte nowa? Canopus ? czy Pinnacle Liquid co bylo by leprze, zastosowanie to przedewszystkim wesela,

Potrzeba czegos szybkiego ;) np. szybsze przeliczanie dvd,animacji,przejsc,.itp no i stabilnosc ;)

cena maxymalnie 3000 pln

2- Procesor Intel vs AMD chodzi o stabilnosc i dzalanie.Wszedzie prawie widze ze zestawy do video sa oparte i p4 Intel czy nie jest to jakis "hhł hłyt martetindowy" ? bo w testach jak widze to p4d 920 i athlon x2 wcale niema jakis gigantycznych roznic?

sobota, 8 kwietnia 2006, 16:39
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Moim zdaniem w tej kwocie do polecenia jest Canopus DV Raptor RT2 MAX, może troszkę nienajnowsze rozwiązanie ale wciąż cieszące sie uznaniem użytkowników.
Co do procesora, to chyba nie chwyt marketingowy, ale fakt , że większość oprogramowania jest optymalizowana pod Intela, co nie znaczy że na AMD`kach nie chulają programy do NLE.
Osobiście uważam , że PC`ty na platformie intelowskiej są przede wszystkim stabilniejsze, a to jest chyba najważniejsze przy obróbce materiału wideo.
pozdrawiam

sobota, 8 kwietnia 2006, 21:17
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ]