Teraz jest poniedziałek, 17 grudnia 2018, 10:01

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 
 LeadTek Winfast TV 2000 XP Deluxe 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post LeadTek Winfast TV 2000 XP Deluxe
Część
Zamierzam kupić ww. kartę TV Leadtek'a więc chciałbym się zapytać jaka jest Wasza opinia na jej temat.

piątek, 28 marca 2003, 10:13
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Leadtek WinFast TV 2000 XP...
Moja rada nie kupuj jesli:
-masz WinXP Win 2000(cos innego niz na win98) bo nie pojdzie
-masz karte muzyczna SoundBlastera
-nie chcesz miec za pol roku problemow ze sterami
-nie jestes zaawansowanym informatykiem zeby meczyc sie z instalacja tego gowna
Kupuj jesli:
chcesz miec czasami obraz
-jesli chcesz czesto formatowac dysk(co jakis czas niszczy partycje:-)(U mnie zniszczylo partycje z 20 razy ale zyje i wygralem z tym gownem - po prostu wypierdolilem to gowno z komputera i kupilem sobie inna karte TV(tuner satelitarny)

piątek, 2 maja 2003, 20:30
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Kupiłem , na oryginalnych sterownikach niestety nie chce działać , zainstalowałem uniwersalne sterowniki dla chipów Conexant/Brooktree i jak na razie działa.

piątek, 2 maja 2003, 22:54
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post WinFast2000Deluxe
Ja mam tą karte tj. Winfast2000Deluxe. Mam system Win XP. Nie mam żadnych z nią problemów. Wszystko działa bardzo dobrze przy oryginalnym oprogramowaniu. Przy nagrywaniu z TV też działa idealnie w rozdz. 640x480 w MPEG 2. Procesor 1.7 GHz Intel Celeron. A poza tym odkodowuje na niej wszystkie C+. Działa Borg 2.0 Profesional i More TV v52.5. Starsze programiki nie działają. Poza tym orientowałem sie na rynku. Ta karta zawiera podstawowe funkcje mi potrzebne i została mi polecona. Nie różni się prawie niczym od AverMedia. U mnie jest czystszy głos. Polecam WinFast2000Expert jest 10 bitowa, stereo. Posiada teletext i lepsze oprogramowanie.

Pozdrowienia

poniedziałek, 16 czerwca 2003, 21:38
Nowy
Nowy

Post Re: WinFast2000Deluxe
Pabelo napisał(a):
A poza tym odkodowuje na niej wszystkie C+.

A skad bierzesz ten zakodowany sygnal C+? Bo ja w zaden sposob nie moge go uzyskac...

pozdrawiam

czwartek, 19 czerwca 2003, 11:53
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Do Pabelo : słuchaj mógłbys mi przesłac mailem sterowniki do tego tunera bo niestety na moich nie za bardzo ma ochotę działać.

mój mail: malza4@wp.pl

czwartek, 19 czerwca 2003, 19:54
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Leadtek WinFast 2000 Expert
Cze Ludziska!
Mialem wczesniej karte telewizyjna firmy Hauppauge WinTv Theater (BT 878) -ale nie bylem zadowolony z jakosci obrazu.Najczesciej przy kanalach sportowych (szybkie ruchy) obraz byl nieostry i na krawedziach pojawialy sie takie dziwne cienkie linie.Sprzedalem to G... i kupilem sobie
Leadtek WinFast 2000 Expert (cx23881) -i jestem 100% zadowolony zarowno z obrazu jak i z dzwieku.
Ale uwaga -ta karta wymaga karty graficznej kompatybilnej z DirectX 8.1 !

bye

poniedziałek, 28 lipca 2003, 09:11
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Re: Leadtek WinFast 2000 Expert
Jestem ciekaw, jaka jest roznica miedzy wersja Deluxe i Expert. Czy w wersji Expert beda dzialaly programy More TV czy Bort?

Pozdrawiam,
mayek

sobota, 16 sierpnia 2003, 13:55
Bywalec
Bywalec

Wiem ze jedna z tych dwoch ma Conexant Fusion 878A, a druga Conexant 23881-27, więc trudno na 881 dekodować C+ z powodu małej ilości oprogramowania. Expert to ta druga.
Pewnie expert jest na nowszym 10-bit chipsecie i obsługuje samodzielnie sygnał stereo. Więc coś za coś.
Borg TV nie będzie działał na EXPERT, nie wiem jak to jest z innymi programami.

sobota, 23 sierpnia 2003, 20:55
Nowy
Nowy

[quote="Anonymous"]Jestem ciekaw, jaka jest roznica miedzy wersja Deluxe i Expert. Czy w wersji Expert beda dzialaly programy More TV czy Bort?

Expert jest na nowym chipsecie, i ma dzwiek stereo.
Deluxe jest podobno mono.

poniedziałek, 22 września 2003, 12:21
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Anonymous napisał(a):
Jestem ciekaw, jaka jest roznica miedzy wersja Deluxe i Expert. Czy w wersji Expert beda dzialaly programy More TV czy Bort?

Pozdrawiam,
mayek

niestety na wersji expert nie dzialaja te programy ale proponuje zainteresowac sie dekodowaniem softowym :) (deluxe jest na chipie bt878 - a borg i mor dzialaja tylko z takimi bt8xx, pozatym deluxe jest monofoniczna)

piątek, 3 października 2003, 22:56
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Re: Leadtek WinFast TV 2000 XP...
gówno prawda zgodze się tylko z pierwszą radą tuner Avermedia 98 nie chciał chodzić za cholere pod win me nie wiem jak w innych windowsach ale mysle ze panowie wymyslili juz dobre sterowniki. mam SB live 5.1 zadnych problemow z instalacją oraz żadnych formatów dysku obraz jest całkiem niezły nie powiem ze świetny ale jest ok szkoda ze go wyrzuciłeś bo ja bym chętnie go wziął pozdrawiam a tak szczerze móiąc to geniuszem informatycznym to Ty chyba nie jestes
[/quote]

sobota, 1 listopada 2003, 22:01
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Re: WinFast2000Deluxe
Pabelo napisał(a):
Ja mam tą karte tj. Winfast2000Deluxe. Mam system Win XP. Nie mam żadnych z nią problemów. Wszystko działa bardzo dobrze przy oryginalnym oprogramowaniu. Przy nagrywaniu z TV też działa idealnie w rozdz. 640x480 w MPEG 2. Procesor 1.7 GHz Intel Celeron. A poza tym odkodowuje na niej wszystkie C+. Działa Borg 2.0 Profesional i More TV v52.5. Starsze programiki nie działają. Poza tym orientowałem sie na rynku. Ta karta zawiera podstawowe funkcje mi potrzebne i została mi polecona. Nie różni się prawie niczym od AverMedia. U mnie jest czystszy głos. Polecam WinFast2000Expert jest 10 bitowa, stereo. Posiada teletext i lepsze oprogramowanie.

Pozdrowienia

Czy mógłby mi Pan podesłać mailem programy: Borg 2.0 Profesional i More TV v52.5. Mam ich stare wersje i które naturalnie karty Leadtek WinFast Deluxe 2000 XP nie obsługują. W sieci nie mogę ich znaleźć.
Pozdrowienia

wtorek, 12 października 2004, 00:16
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ]