Teraz jest środa, 19 września 2018, 09:42

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
 Jaka karta i soft do DV->PC->VHS ? 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Jaka karta i soft do DV->PC->VHS ?
:D
Witajcie! Mam cyfrowa kamere z fire-wire. Szukam dobrego softu do obróbki oraz karty z wyjściem na VHS. Czy możecie mi coś polecić?

sobota, 5 kwietnia 2003, 11:57
Bywalec
Bywalec

Jakia kwote pieniedzy chcesz wydac na sprzet???

Ja dzialam na Pinnacle DV 500 DVD, ma to o co Tobie chodzi. Mnie ona w sumie kosztowala 4000 zl.

sobota, 5 kwietnia 2003, 17:13
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post DV-komp-vhs
Też posiadam Pinnacle DV500DVD przesiadłem się na nia z Pinnacle DV plus i byłem z niej zadowolny.Posiadafajne oprogramowanie Studio 8 no i ta cenna około 1250 zł brutto Opis i inasrtukcje do Studia 8 znajdziesz na stronie http://www.adriatica.com.pl
Pozdrawiam

poniedziałek, 7 kwietnia 2003, 12:48
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Jeśli jesteś amatorem i robisz filmiki wakacyjno okolicznościowe dla rodziny to masz już wszystko lub prawie wszystko. Jeśli myślisz o zawodostwie to skorzystaj raczej z 2 rad przedmówców powyżej.
Amatorsko:
1. Zgrywasz materiał na komputer z kamerki przez FW.
2. Obrabiasz - montujesz. Użyj oprogramowania w wersjach demo lub czasowych. Do ściągnięcia ze stron producentów. (Chwytam w Vegas Video 3, obrabiam w Adobe Premiere). Jeśli coś ci przybadnie do gustu to dopiero zastanów się nad zakupem oprogramowania.
3a. Zgrywasz film na kamerkę - musi mieć aktywne wejście DV in. Odtwarzasz z kamerki na TV. Przegrywasz z kamerki na VHS.
3b. Zgrywasz film na VHS używając kamery jako przetwornika C/A mechanika kamerki stoi, elektronika pracuje (kamera musi mieć tę możliwość).
3c. Zgrywasz film na VHS używając karty graficznej komputera z wyjściem TV.
3d. Konwertujesz film na SVCD lub VCD, wypalasz płytkę i oglądasz używająć komputerowego czytnika DVD, lub stacjonarnego DVD czytającego te formaty.
3e. Konwertujesz film do standardu Divix, wypalasz płytkę, oglądasz na komputerze.

środa, 9 kwietnia 2003, 09:19
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ]