Teraz jest niedziela, 23 września 2018, 04:39

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 problemy z rozmiarem obrazu w TV - Radeon 9000 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post problemy z rozmiarem obrazu w TV - Radeon 9000
Mam mały problem z wyjsciem telewizyjnym typu "composit" w karcie Radeon 9000. Otóż, obraz wysyłany z komputera widziany jest w telewizorze z małą ramką dookólną. Używając regulacji pozycji oraz rozmiarów obrazu udało mi się zniwelować ten problem w układzie poziomym, natomiast pozostaje on w układzie pionowym obrazu. Widoczne są marginesy ok. 2cm u góry i u dołu ekranu (ekran 21"). Jesli ktoś wie jak można sobie z tym poradzić to proszę o kontakt na adres: jborecki@itr.org.pl. Być może jest jakieś dodatkowe oprogramowanie. Wiem, że podobny problem dotyczy kart "nVIDIA". Tam sobie z tym poradzono przy pomocy dodatkowego narzędzia "TVtool" (nie mam pewności - nie sprawdzałem).

wtorek, 8 kwietnia 2003, 10:19
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post TV na Radeon 9000
Mam podobny problem z kartą Radeon 8500 znalazłem rozwiązanie tego problemu na stronie
http://twojepc.pl/artykuly1.php?id=rade ... elewizorze
co prawda przy zmianie sterowników dla mojej karty coś wyszło nie tak i musiałem wrócic do starych a problem pozostał.Na stronie
http://www.twojepc.pl w niezbędniku są najnowsze sterowniki do Radeonów i coś na podobny temat ja narazie nie mam sie czasu za to wziąć .

powodzenia w próbach

sobota, 26 kwietnia 2003, 20:27
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ]