Teraz jest czwartek, 13 grudnia 2018, 16:05

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 szukam karty video 
Autor Wiadomość
Bywalec
Bywalec

Post szukam karty video
Witam
Mam pytanie jak karte video polecacie do zgrania materialu z kasety vhs. Mam kilka kaset do przegrania na DVD ,chcialbym aby obraz byl mozliwie jak najlepszy, dzwiek jest mniej wazny.Szukam jakis tanszych rozwiazan. Mam w kompie taki stary tuner z wejsciami jakas karta flyvideo ez2 czy jakos tak :) ale obraz jaki uzyskuje z niej jest gorszy niz obraz orginalny, wiec szukam czegos lepszego kiedys byly jakies dobre karty elsy, czy matroxa ale jakos wypadlem z tematu wiec prosilbym o pomoc moze cos z tych DC , w kazdym razie zeby chodzilo pod winXP. Co kupic, tylko prosze nie piszcie ze juz o tym bylo :)i mam poszukac,wiem ide na latwizne wiec przepraszam ale licze na pomoc w wyborze.
pozdrawiam

niedziela, 19 listopada 2006, 20:32
Bywalec
Bywalec

Ile jesteś wstanie wyłożyć pieniędzy na kartę wideo? Na Rynku jest wiele ciekawych kart, musisz zwracać uwagę na kompatybilność karty wideo ze swoim PC aby uniknąć niepotrzebnych problemów.

Pozdrawiam

Paul

poniedziałek, 20 listopada 2006, 02:56
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Stary tuner TV jeszcze nie przekreśla sprawy :idea:

Ważne, aby był na chipsecie Philipsa np serii BT (często spotyka się te chipsety w tunerach Awer i Prolink).
Zapomnij o oprogramowaniu dołączonym do tunera - jest wystarczające zaledwie do odbioru sygnału tv. Nawet sterowniki się wywalają niekiedy (szczególnie driver WDM).
Jest taki soft iuVCR - napisany przez człowieka zza d."żelaznej kurtyny" (Ivana Uskova), który znakomicie obsługuje wszystkie karty na chipsecie conexant/philips. Może nie wygląda atrakcyjnie graficznie lecz ma swoje bardzo stabilne drivery WDM, daje możliwość użycia dowolnego kodeka (szczególnie polecany mjpeg bo jest "lekki", pozwala przechwycić strumień A-V w pełnym PAL w bardzo dobrej jakości, masz możliwość pełnej edycji materiału), daje możliwość odbioru sygnału TV w jakości przewyższającej jakość na dołączonym do tunera software.

Soft jest tanii warto go nabyć.

poniedziałek, 20 listopada 2006, 03:09
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ]