Teraz jest czwartek, 20 września 2018, 22:27

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 WIN_XP a DC30 plus 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post WIN_XP a DC30 plus
Witam wszystkich .

Mam problem z karta DC30+ pod Win XP.
Wczesniej pracowalem pod Win98 i nie bylo problemow.
Zainstalowalem potem Win98SE i po instalacji bylo ok do czasu instalacji karty dziekowej SB Live 1024 - konflikt. Bylo audio a brak video!!. Obecnie pracuje pod WinXP i klapa totalna. Brak sterownikow. Mam drugi system zrobiony pod Win98SE ale jest to uciazliwe zamykanie systemu XP i przechodzenie do drugie - posiadam na partycji XP wlasny server z ktorego korzystaja inni userzy i nie moge teoretycznie zamykac systemu kiedy bym chcial.
Moze Wy mi doradzicie co z ta karta zrobic - czy jest jakas szansa na obejscie tej przeszkody. Serwer musi pracowac pod XP - trafia mi sie teraz praca dorywcza ( zgrywanie mater. video)
i klops.
Dzieki z gory za pomoc.

P.S. Producent nie daje sterownikow tej katy do XP .
Pozdrawiam
Ścigany
GG 2050505

środa, 24 kwietnia 2002, 10:26
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Powiem skromnie i nie zrozum mnie zle..... komputer, ktory uzywasz do np jako server czy cos tam jeszcze i dodatkowo do montazu wideo to nigdy nie bedziesz mial z nim konca problemow czyli jenym slowy zawsze bedziesz mial problem z czyms (jak ktos bedzie ci cos przegrywal po sieci z kompa a ty bedziesz zgrywal material z kamery na 99% stracisz jakas ramke) . A jesli chodzi o XP to karta miroDC30+ nie ma sterownikow i nie bedzie miala tylko sa pod W2000 i inne wynalazki czyli 98, me.

środa, 24 kwietnia 2002, 23:46
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ]