Teraz jest niedziela, 16 grudnia 2018, 08:51

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
 obraz z kompa na telewizorze 100 Hz 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post obraz z kompa na telewizorze 100 Hz
Witam. Mam z tym problem juz od dluzszego czasu. Mam radeona 8500 przefleszowanego na 9100, telewizor panoramiczny 100 Hz. po podlaczeniu ze soba owych sprzetow obraz jest, kolor rowniez. ale przez ekran telewizora przechodza poziome pasy. wygladaja one tak, ze jak jest ciemna scena to widac je bardzo, a jak jest jasny ekran to praktyczni sa niewidoczne. jaka moze byc tego przyczyna??? komp napewno sprawny bo odpalalem go z telewizorem 50 Hz i obraz idealny. :?: :( :?:

środa, 7 maja 2003, 12:13
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Częstotliowść
A jaką częstotliwość masz ustawioną w opcjach TV Out karty graficznej? Karta sama z reguły wykrywa częstotliwość pracy telewizora. Ale przy 100Hz TV nie wiem co pokazuje karta.

emes

PS. Jakim kablem łączysz sie z TV? I czy jst w miare dobrej jakości. Bo z tym bywa różnie. Marne kable pociągniętę obok kabli zasilających moga byc podatne na zakłócenia.

środa, 7 maja 2003, 12:51
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post odp
Witam!
jest to kwestia zakłóceń generowanych przez zasilacz z kompa (zasilacze impulsowe to największe generaory zakłóceń!!!). Też mam ten problem - zrobiłem sobie kabelek s-video Euro i po przełaczeniu na TV lecą mi pasy. Kiedy podłączyłem orginalny kabel zakłóceń nie było (obydwa kable są podłączone tak samo - dzwoniłem je). TTki sam problem tykko że 10x większy miałem gdy chciałem zgrywać materiał analogowy przez kartę TV do komputera.Tak więc proponuję ekreanować kabel i wtyczkę - zwłaszcza przy kompie.
pozdrawiam

figi1@wp.pl

piątek, 9 maja 2003, 14:47
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
A może "kolizja mas", jak masz kablówkę to wyjmij wtyczkę z telewizora i zobacz czy się poprawi.

czwartek, 27 listopada 2003, 10:49
Bywalec
Bywalec

Miałem ten sam problem tylko że na matrox'ie, kombinowałem ze wszystkim dopiero wymiana zasilacza pomogła

czwartek, 27 listopada 2003, 11:07
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ]