Teraz jest niedziela, 23 września 2018, 04:56

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
 RTX 100 co jest grane? 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post RTX 100 co jest grane?
Witam wszystkich formowiczów, powiem że jestem na tym forum zupełnie świeżo upieczoną. Ale nie o to chodzi. Razem z mężem filmujemy 8 lat zaczynało się od różnego sprzetu jak to się mówi do co raz lepszego. Mamy sporo zleceń i z tego się utrzymujemy /+fotografia/ pierwszą kartą jaką mieliśmy była DC 30 po przejściu na DV był zwykły kontroleer teraz kupiliśmy RTX 100. Podobnie było z oprogramowaniem od 5.1 do w chwili obecnej AP2. Lecz pojawił sie problem do tej pory montował mąż na AP i kontrolerze i chodziło to ale chcieliśmy trochę przyśpieszyć pracę więc zakupiliśmy RTX 100 i tu właśnie jest problem. Sama premiera przelicza szybciej /bez karty/ niż z tą RTX 100 nie mówie o efektach z samej karty przelicza je bez renderingu ale kluczowanie alpha key fotki z zdiętym przeplotem robi o jakieś 50-70% wolniej. Bardzo prosimy o podpowiedź.
Nasz PC to Intel P4 3,2HT, 4x320GB HD, 1,5 GB RAM, ATI Radeon 1600,
Płyta Gygabyte 865PE FSB800. Po za instalacją XTools właściwie niema co ustawiać, kartę przekładaliśmyw różne sloty 2,3 zalecany i bez zmian. W biosie HT również było włączone wyłączone i bez zmian czy to usterka karty, czy coś innego. Karta była zakupiona nowa zapakowana oryginalnie, a swoje efekty przelicza w RT. CO JEST. Bardzo proszę o jakieś porady. Pozdrawiam.

wtorek, 19 lutego 2008, 01:46
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Re: RTX 100 co jest grane?
Myślę, że macie problem z konfiguracją komputera pod tą kartę.
Pracuję na RTx 100 - przy pracy na tej karcie renderowanie pojawia się dopiero gdzieś na 4 warstwie.
Wiele nie podpowiem - proponuję skontaktować się z firmą WAMM z Kielc. Oni są autoryzowanym dystrybutorem tych kart w Polsce. U nich właśnie kupiłem komputer z tą kartą i muszę powiedzieć, że są to ludzie kontaktowi i myślę, że napewno Wam pomogą.

czwartek, 28 lutego 2008, 23:13
Bywalec
Bywalec

Witam kolego Hirek - mam do Ciebie pytanie odnośnie podglądu z tej karty na TV mam tez pytanie zakupiłem również takową kartę i mam mały dylemacik po na łożeniu filtrów video z AP2 /kilku/ mie mam również płynnego podglądu na TV - czy to tak się już ma - może, dzieje sie tak jak robie kluczowanie poprzez alpha key obraz się tnie na tyle że to zaden podgląd. Jeśli możesz coś więcej sie wypowiedzieć to bardzo proszę. Pozdrawiam.

sobota, 1 marca 2008, 01:21
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

PiotrMk napisał(a):
Witam kolego Hirek - mam do Ciebie pytanie odnośnie podglądu z tej karty na TV mam tez pytanie zakupiłem również takową kartę i mam mały dylemacik po na łożeniu filtrów video z AP2 /kilku/ mie mam również płynnego podglądu na TV - czy to tak się już ma - może, dzieje sie tak jak robie kluczowanie poprzez alpha key obraz się tnie na tyle że to zaden podgląd. Jeśli możesz coś więcej sie wypowiedzieć to bardzo proszę. Pozdrawiam.

Zrób wpierw render karta kartą ale po nałożeniu kilku filtrów aby była płynność należy zrenderować :wink:

sobota, 1 marca 2008, 17:56
Bywalec
Bywalec

Tak tylko że w samej premierce bez renderingu jest podgląd w RT /nie chodzi mi o render wiem że go należy wykonać/ ale podgląd w okienku premiery jest płynny. Natomiast w z użyciem projektu z kartą RTX100 to tnie na TV. Nie wiem czy rozumiesz.

sobota, 1 marca 2008, 23:27
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ]