Teraz jest niedziela, 23 września 2018, 06:33

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
 Karty graficzne z vivo 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Karty graficzne z vivo
Mam pytanko, krążą opinie na temat kart graficznych wyposażonych w wejście i wyjście video iż są one wolniejsze od ich odpowiedników bez wejścia video.Proszę o komentarz.

czwartek, 19 czerwca 2003, 19:04
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
ja posiadam taką kartę, ASUS GeForce 4 Ti 4600 i nie zauważyłem takich objawów, sprawdza się wyśmienicie, prędkość pracy karty nie zależy tylko od niej samej, ale od wydajności procesora i płyty głównej, wielkości RAM'u, systemu operacyjnego oraz sterowników karty, ja pracuję na detonatorach 42.30 dołączonych do karty i tak jak pisałem nie zauważyłem żadnej różnicy w pracy karty

sobota, 28 czerwca 2003, 10:41
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Dzięki. Czy jest możliwe zgrywanie video i audio jednocześnie przy użyciu karty z vivo i karty muzycznej? Chodzi mi o zgranie filmu z magnetowidu na dysk twardy

niedziela, 6 lipca 2003, 09:46
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
oczywiście, jedyne co musisz zrobić to podpiąć odpowiednio magnetowid do VI w karcie graficznej i dźwięk do karty muzycznej, no i jeszcze odpwiedni programik, jest ich całe mnóstwo, zarówno darmowych jak i komercyjnych, ja testy złącza VIVO robiłem z użyciem kamery i programiku ferro, wszsytko działało bez zarzutu

niedziela, 6 lipca 2003, 11:58
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

poniedziałek, 7 lipca 2003, 12:35
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
A jak wyglada film zgrany na kompa po ponownym nagraniu na kasete VHS, jak jest z rozdzielczoscia podawana na telewizor. Tzn czy nie obcina ewentualnie nie rozciąga obrazu no i jak jest z jakościa obrazu. Aha i chcialbym wiedziec czy z kamery Sony Hi8 czyli nie cyfrówki takze da sie cos nagrac na dysk ? Dzieki za odpowiedzi

piątek, 18 lipca 2003, 19:36
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Sory ale to ja Myszka to forum jest cool wiec sie zalogowalem na nim i czekam na odpowiedzi na moje pytania. Pozdrawiam

sobota, 19 lipca 2003, 19:30
Nowy
Nowy

co do jakości nagrania z kompa na VHS to jeszcze nie próbowałem, ale wydaje mi się, że to co widać na TV to będzie na kasecie, a co do podłączania kamerki, o której piszesz to ja mam dokładnie taką samą kamerę, kamery cyfrowe podłącza się pod FireWire (najczęściej) a nie pod VIVO, śmiało możesz ją podłączyć

wtorek, 22 lipca 2003, 01:57
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ]