Teraz jest środa, 19 grudnia 2018, 16:10

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
 Capture w DeLuxe "S8" nie działa ! 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Capture w DeLuxe "S8" nie działa !
Witam. To mój pierwszy post.
Kilka tygodni temu kupiłem Pinnacle Studio DeLuxe. Miałem sesję, więc dobrałęm się do niej dopiero teraz. Okazało się, że edycja działa, (sprawdzałem na filmiku demo) ale kiedy podłączyłęm kam. analoga (sprawną) i chciałem zacząć zgrywanie, odrazu wyskoczył mi błąd w stylu "Studio nie rozpoznało podłączenia. Sprawdź kamerę......." itd. W instrukcji obsugi doczytałem, że to wina źle zainstalowanej karty. Zły slot, czy coś tam, albo złych ustawień "jakiegoś" IRQ (?) w "jakimś" BIOSie. Nie mam pojęcia o co chodzi. Zapłaciłem kupe kasy i jestem wpieniony. Dodam, że nie jestem obstukany w komouterach. Chcę mieć tylko dobre nażędzie do edycji video, a tu od początku schody jak na Pałac Kultury.
Kto wie jak rozwiązać ten problem zdąbędzie moją dozgonną wdzięczność.

wtorek, 24 czerwca 2003, 08:58
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Po pierwsze napisz jaki masz system operacyjny.po drugie sprawdz W ustawieniach "Capture Settings", upewnij się, że wybrane jest: Studio AV/DV Analog.
W menadżer urządzeń karta jest zainstawlowana (cyfra jako kontroler OHCI zgodny z texas instrumental,analog w grupie kart wideo i dżwięku jako Studio AV/DV E4 i Studio AV/DV Overlay.Jeśli pozostają błędy w menadżerze urządzeń sprawdź przerwania IRQ i spróbuj przełożyć kartę Studio Deluxe w inny slot PCI (najlepiej na sam dół).Po zatym ściągnij sobie najnowsze sterowniki do studia i deluxa ftp://217.96.225.129/pub/sterowniki/deluxe/ - 2 wersja
ftp://217.96.225.129/pub/sterowniki/studio8/ -8_7_7c.exe
Pozdrawiam

wtorek, 24 czerwca 2003, 10:15
Nowy
Nowy

Serdeczne dzięki za wskazówki, ale mam nadzieję, że nie będę musiał z nich korzystac, ponieważ wczoraj oddałem kompa do mojego serwisu i powiedziałem że go odbiorę jak będzie działał :x :D. W końcu od tego są.
Domyślam się, że ty też korzystaż z karty Pinnacle,a i Studio 8. Gdybyś nie miał nic przciwko, to zadałbym Ci od czasu do czasu jakieś pytanko (na meila). Jeszcze raz Dzięki.
nara

środa, 25 czerwca 2003, 08:19
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Nie ma problemu chętnie odpowiem (jak tylko będe znał odpowiedż) ,mój adres artmotyl@interia.pl
Pozdrawiam

środa, 25 czerwca 2003, 09:39
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ]