Teraz jest piątek, 21 września 2018, 04:51

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 Nawiaze kontakt z uzytkownikami kart AV Master 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Nawiaze kontakt z uzytkownikami kart AV Master
Nawiaze kontakt z uzytkownikami karty AV Master. Planuje zakup takowej i chcialbym troche sie doinformowac. Dodam ze jestem zupelnym nowicjuszem w tej dziedzinie.

pozdrawiam

kowboy

kowboy@icpnet.pl

niedziela, 29 czerwca 2003, 09:45
Bywalec
Bywalec

Tak się dobrze składa, że jestem użytkownikiem AV Mastera 2000 od 1999 roku. Tak więc zebrałem spory bagaż doświadczeń. Niedługo zamierzam przejść na "cyfrę" i będę chciał ją (tzn. kartę) sprzedać. Może się dogadamy? Napisz do mnie prywatnie.

wtorek, 1 lipca 2003, 08:47
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Jestem uzytkownikiem karty AV-Master od 1997 lub a 1998 roku. Sporo na niej stwozylem znam wiec jej humory. Moge sie z Toba podzielic wiedza na jej temat jezli chcesz. Ostatnio kupilem DV-Now-AV- karta fajna ale jej format plikow (dif) jest calkowicie niezgodny z miczym co sie popularnie uzywa co bywa kloptliwe zwazywszy fakt, ze oprogramowanie karty nie dogrywa kodeka kompresji do systemu. Moge sprzedac karte AV-Master musze jednak ostrzec, ze nie udalo mi sie jej odpalic na chipsecie nowszym od Intel I430BX. Juz na 815sce karta nie chce ruszyc. Podobnie jest z chipsetami pod P4. Nie wiem jak sie ma sprwawa z chpsetami takich firm jak AMD itp bo nie sprwdzalem. (Karta napewno jest sprowana gdyz rusza pod I430TX bez zmruzenia oka)
Jezeli chcesz nawiazac ze mna kontakt najlepiej napisz na placek@polbox.com. Chetnie podziele sie moimi uwagami i spostrzezeniami.

Pozdrawiam Pawel

piątek, 11 lipca 2003, 13:04
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ]