Teraz jest piątek, 21 września 2018, 10:03

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
 jak to pospinać?? 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post jak to pospinać??
Witam

Stałem się posiadaczem karty wideo pinnacle dc10+ i napotkałem pewien problem, nie wiem jak podłączyć pod nią wideo. Dysponuje dojsc starym analogowym wideo który ma z tyłu w sumie cztery wejscia/wyjscia na czincze ( audio out/in i video out/in), do karty dostałem dwa kable:
1. czincz z jednej strony i czincz z drugiej
2. dwa czincze z jednej i mały jack z drugiej
i zatrzymałem się na etapie, że niewiem jak to złorzyć do kupy

Jeżeli ktoś był by mi w stanie powiedzieć który kabelek i z którego miejsca w wideo ma prowadzić do karty dzwiękowej (SB live) i w które gniazdo ma być tam wetknięty, a który do pinnacle i do którego gnizada byłbym niezmiernie wdzięczny.

Pozdrawiam
Mazur

środa, 2 lipca 2003, 20:47
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Kable zakończone są kolorowymi wtyczkami ( kolory oznaczają funkcje, ale w starszym sprzęcie nie musi się to zgadzać
1. zółty - sygnał Video composit
2. czerwony - kanał R audio
3. biały - kanał L audio.
Z Twojego opisu wynika, że masz kabelek Video composit ( na obu końcach cinch) oraz kabelek audio ( dwa cinche i jack)
Ponieważ DC10+ nie ma wejść audio to kabelek kabelek audio trzeba podłączyć do jack'iem do karty dźwiękowej a jeden z dwóch cinch do Audio out magnetowidu ( albo obydwa jeżeli masz magnetowid stereo).
Kabel video to z jednej strony video out magnetowidu i z drugieju video in karty DC10+.
Powodzenia

czwartek, 3 lipca 2003, 09:41
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post spinanie
jak juz takie problemy sa na poczatku to nie chce myslec co bedzie dalej....rowniez zycze powodzenia

czwartek, 3 lipca 2003, 10:01
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
serdeczne podziekowania dla MiPioSta
i do jas każdy kiedyś zaczynał mógłbym pokombinować samemu ale nie chialem na starcie rodupić czegoś w tej karcie czy w kompie bo sie poprostu nieznam i przyznaje się do niewiedzy, ale dzieki ;-)

Pozdrawiam
Mazur

czwartek, 3 lipca 2003, 10:42
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ]