Teraz jest wtorek, 18 grudnia 2018, 19:27

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 Nagonka..... 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Nagonka.....
Wydawalo mi sie ze panuje demokracja i ze kazdy moze wyglaszac swoja opinie, ale odrazu krytykowac kogos za jego przekonania? Forum jest podzielone na zwolennikow kart 3 wiodacych firm + kontrolerow firewire, ktorzy zwalczaja siebie niczym zwolennicy Legii kibiców Polonii (stali czytelnicy Forum wiedza o co mi chodzi). Myslalem, ze zdobede tutaj potrzebne informacje na temat karty ktora chcialem kupic, ale sie zawiodlem. Pare osob pomoglo mi, dzielac sie swoim doswiadczenie, a pozostala reszta pisala "Nie kupuj, to chlam, X jest lepszy".

Nie chce tutaj rozpoczynac kolejnej wielowatkowej dyskusji, a jedynie zmusic Was do refleksji.

PK

poniedziałek, 14 lipca 2003, 21:30
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Każda dobra karta zawiera kontroler firewire bo jest to najepszy sposób wgrania materiału na dysk /zakładam że wszyscy filmowcy pracują na kamerach DV bo jeśli na SVHS to i tak żadna karta nie poprawi jakości materiału tak aby był lepszy od DV lub taki sam/ , natomiast podwyższa komfort pracy dzięki szybkości i ułatwia korekcję niektórych błędow popełnionych przy filmowaniu, wiele z nich oferuję sporo dodatkowych efektów ale to inny temat.

środa, 16 lipca 2003, 13:42
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ]