Teraz jest piątek, 20 kwietnia 2018, 09:08

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 
 karta video do pc 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post karta video do pc
witam,

zastanawiam sie nad otwarciem dzialalnosci ktora poczesci zajmowac sie bedzie kopiowaniem materialu video z vhs i innych, w zwiazku z tym mam prosbe o podpowiedz co do wyboru dobrej karty do pc ktora umozliwialaby przechwytywanie takiego materialu bez strat jakosci i zaciec.

Pozdrawiam

piątek, 9 października 2009, 14:35
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Re: karta video do pc
W najbliższym czasie będę sprzedawał kompletny sprzęt i oprogramowanie za stosunkowo niewielkie pieniądze pozwalający na komfortowy montaż filmów jak również zgrywanie materiałów VHS na dysk.
Jest to doskonała oferta dla osób pragnących rozpocząć działalność w zakresie videorejestracji, gdyż mają kompletny sprzęt do montażu filmów, kodowania i authoringu płyt DVD w tym oryginalne oprogramowanie Adobe Premiere 6,5 oraz oprogramowanie firmy Canopus Procoder Express, a ponadto komputer wraz z kartą video DV Raptor RT2MAX, która poza możliwością pracy na wielu ścieżkach równocześnie w RT, rozszerza możliwości Premiere dodając całą gamą ciekawych filtrów w tym stare kino z ustawianiem wielu parametrów, oraz zaawansowanych efektów przejść działających również w RT. Komputer ma również wbudowaną w przedni panel kartę konwertera analogowo-cyfrowego Canopus ADVC-50.
Ewentualne zapytania proszę kierować na priv

piątek, 9 października 2009, 15:23
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Intensity Pro - komponenty, hdmi oraz stare analogi - 800zl

pracuje w kodeku blackmagic z Combustion, Photoshopem, Premierem i Afterem

piątek, 9 października 2009, 15:35
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Degenerado napisał(a):
Intensity Pro - komponenty, hdmi oraz stare analogi - 800zl

pracuje w kodeku blackmagic z Combustion, Photoshopem, Premierem i Afterem

czy ta karta będzie współpracować z AP 2.0 ???

piątek, 9 października 2009, 20:36
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

akurat systemy mam postawione na 1.5, cs3 i cs4 a z nimi dziala - zakladam ze z 2.0 tez ale nie sprawdzalem osobiscie, jakos wersja premierea 2.0 wydala mi sie najmniej udana i ja pominalem

piątek, 9 października 2009, 22:27
Bywalec
Bywalec

Karty wideo do Premiera to oczywiście Matrox . Ja miałem matroxa RT.X100 z Premierem 6.5 idealnie współdziałała. Poza tym na pewno się sprawdzi do Premiera 2.0 włącznie.
Potem juź matrox RT.X2 zalecany do Premiera 3.0 i 4.0. Polecam sprawdzone i działa bardzo dobrze.

wtorek, 20 października 2009, 18:32
Moderator
Moderator

Dlaczego Matrox, bo Ty go miałeś?
Przecież od dawna wiadomo jest, ze Matrox to najgorsze badziewie jakie jest nie polecaj tego, co było dobre w czasach Twojego Premiere 6.5 i tamtej epoki, bo dzisiejsze komputery z Biedronki takiego Matroxa zjadają na śniadanie.

wtorek, 20 października 2009, 18:42
Bywalec
Bywalec

Spróbuj tylko. Moj stary komp 2 Ghz plus Matrox RTX100 pobije na głowe twój quad core bez karty ) Tak już jest ze specjalistyczne rozwiazania biją kompy do powiedzmy worda ) Nie wierzysz ? No cóż nie mam interesu żeby cie w to wkręcać. Robie profesjonalne wideo i nie myśle cie oświecać w tym temacie.

wtorek, 20 października 2009, 18:51
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

ile ten cudowny Matrox RTX2 kosztuje i jak wyglada sprawa HDMI bo nie moge sie doczytac w specyfikacji

wtorek, 20 października 2009, 18:53
Moderator
Moderator

Zdenerwowałeś cyfrawideo mnie (i innych na forum) dzisiaj swoim zachowaniem, bo gorących dyskusji było tu wiele, ale nigdy nie musiałem usuwać przekleństw i to padających ze strony jednego użytkownika. Zdania niecenzuralne, charakteryzowały obecnego tu przed laty psychicznie chorego gościa jakiego zwano Stępień.
Po za tym odnosiłeś się z takimi obelgami do postów, które w niczym Ci nie uwłaczały, dosłownie jak gdybyś mylił w sposób nietrzeźwy tematy.
cyfrawideo napisał(a):
...Robie profesjonalne wideo i nie myśle cie oświecać w tym temacie.

Zlituj się z profesjonalizmem na Matroxie, bo udusimy się tutaj ze śmiechu :mrgreen:
Po za tym nie pytałeś się, czym się zajmuję...

wtorek, 20 października 2009, 18:54
Bywalec
Bywalec

No wiem że karty Matroxa były tutaj od dawna dyskryminowane dzięki lepkim łapkom firm na Beeee. No cóż ktoś to zauwazył i napisał pare słów od siebie )
Jak nie ja to ktoś inny by to zrobił pewnie. Ale sporo ludzi używa kart matroxa w prefesjonalnej pracy i się wkurza czytając takie bzdety na tym forum. Ja tam robie tylko filmy wideo i mnie wali kto na tym korzysta lub nie.
Ale jak czytam takie bzdety to mam prawo odpowiedzieć. Macie forum oki ale nie róbcie w bambuko jego użytkowników.
Zdenerwowaliście mnie więc pisze prosta sprawa. Puki co mam matroxa i daje mi spory power , a jeśli ktoś chce pozostawać w ciemnocie to jego sprawa .

wtorek, 20 października 2009, 19:16
Moderator
Moderator

Swojego czasu poradziłem na Filmowcu koledze Piotrowi Stępniowi, mojemu imiennikowi, tyle że z Krakowa, żeby zamiast stosować agresywna kryptoreklamę, zaczął pomagać na forum. Wtedy na jakiś czas się udało i myślę że zły wizerunek jego firmy został poprawiony. Teraz takie wypowiedzi jak kolegi cyfrawideo, tylko zniechęcają ludzi. Nie zależy mi na złej sławie tej firmy, ani na spadku jej obrotów, dlatego póki czas jeszcze, proszę kolegę cyfrawideo o zaprzestanie tej działalności.
Poza tym kryptoreklama, nawet przynosząca odwrotny od zamierzonego skutek, :lol: jest tu zabroniona.

wtorek, 20 października 2009, 19:46
Bywalec
Bywalec

Nie rozumiem jesli dostałem bardzo dobry zestaw do montażu wideo od firmy Softstudio to nie moge o tym powiedzieć na forum ? 8O 8O 8O
Z drugiej strony ktoś imputuje że softstudio jest beee a nie miał w ogóle z nią kontaktu to jest dobre? 8O 8O 8O
Mnie tam to wali bo robie se wideo ale jak można tak manewrować opinią i forum???
To mój ostatni post nie zamierzam się babrać w bagnie , jesteście niewiarygodni , szkoda tylko tych co czytają te bzdety na tym forum.

wtorek, 20 października 2009, 19:58
Moderator
Moderator

cyfrawideo napisał(a):
To mój ostatni post nie zamierzam się babrać w bagnie , jesteście niewiarygodni , szkoda tylko tych co czytają te bzdety na tym forum.

No i dobrze że ostatni, bo jeszcze by powiedzieli że to niemoderowane forum, albo jeszcze gorzej. :lol:

wtorek, 20 października 2009, 20:09
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ]