Teraz jest niedziela, 23 września 2018, 00:46

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
 DigiLab 4.1 z HDP problem dżwięk/video 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post DigiLab 4.1 z HDP problem dżwięk/video
Temat juz poruszany ale chciałbym go pogłębić w celu przedstawienia go informatykom z HDP. Przy dłuższym zgrywaniu z komputera na video - rozjeżdża się głos z obrazem. Prosiłbym o głosy w jakich sytuacjach, po jakim czasie. Czy są osoby, którym to się nie dzieje/ uwaga - przyjmując długość zgrywania materiału pow. 30 min./ i w pełni są zadowoleni z pracy programu? Czy osoby które przechwytują materiał przez karty z HDP a pracują na oprogramowaniu np. A.P. mają ten sam problem? Bardzo proszę o posty.
pyrzanki@poczta.onet.pl
GG 1368877

piątek, 14 czerwca 2002, 14:06
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post hdp
miałem ten sam problem z dźwiękiem, w końcu kupiłem inną karte RT 2500 I JESTEM ZADOWOLONY :)

środa, 19 czerwca 2002, 14:12
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post HDP
Problem rozwiązuje nakładka 4.13 (można pobrać z http://www.hdp.com.pl) jest przeznaczona dla karty VideoZIP RT.
W przypadku karty DVmax problem nie występuje, dlatego żadna nakładka nie jest potrzebna.

sobota, 22 czerwca 2002, 10:36
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Korzystalem ze wszystkich wersji DigiLab od 3.11 w gore razem z karta DVMAX i nigdy nie mialem takiego problemu. Mialem za to inny. Jesli juz zamierzasz rozmawiac z ich informatykami mozesz wspomniec i o tym.
Otoz podczas dlugotrwalego przeliczania marialu zdarzalo sie ze Windows wyswietlal okienko "Program wykonal zla operacje". Z tego co zauwazylem dzialo sie to podczas przeliczania przejsc lub filtrow.
Sam jestem programista i z moich doswiadczen wynika ze jest to najprawdopodobniej wina naruszenia ochrony pamieci tzn. pospolicie mowiac proba pisania lub czytania z pamieci ktora nie zostala zarezerwowana przez program. Moze sie tak dziac np. jesli odwolujemy sie poprzez wskaznik do zmiennej ktora juz nie istnieje lub przeindeksujemy tablice. Wedlug mnie ewidentny blad programistow. Taki blad moze byc trudno wykryc szczegolnie w tak duzym programie. Jako wskazowke moge dodac tylko, ze dzialo sie to zawsze po dluzszym czasie (powyzej 40min.)
/Jacek J./

czwartek, 18 lipca 2002, 15:52
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Matrox RT 2500
Witam i pozdrawiam!
Od lat filmuję i montuję, od niedawna montuję nieliniowo, przy pomocy karty MATROX RT 2500. Wiesza mi się system (program AP 6.0)
Chętnie wymienię doś.
Bolikwiadczenia

poniedziałek, 29 lipca 2002, 15:09
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ]