Teraz jest niedziela, 16 grudnia 2018, 05:44

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 porada pinnacle.Studio DV 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post porada pinnacle.Studio DV
rozpoczynam dopiero zabawe z edycja video tak ze w tym temacie jestem lamerem........zakupilem karte Studio DV clip.....oprogramowanie Studio8 LE.........iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii........
problem mam nastepujacy....zrucam material do mpeg-1...wypalam plytke..wszystko idzie ok........jakosc licha obrazu..(do przyjecia).. no ale to vcd....moj stacjonarny odtwarzacz ..czyta plytke i pokazuje mi czas ok 8 minut........natomiast cyrk rozpoczyna sie sie jak chce obraz zapisac w mpeg-2....i zrzucam na plytke jako s-vcd..(poki co nie posiadam nagrywarki dvd....ale to kwestia czasu....:)))......).........odtwarzacz dvd czyta plyte...i okazuje sie ze czas zapisany to ponad 15 min.....(jakosc obrazu...calkowicie jak na potrzeby domowe mnie satysfakcjonuje).......ale wszystko dzieje sie w zwolnionym tempie........fonia..."przerywa"......i ciekawe zjawisko robi sie jak daje "przewijanie"na podgladzie........dzwiek sie robi ok.....a obraz tylko troche przyspieszony ponad tempo oryginalu........
co i gdzie ja powienienem poustawiac zeby bylo ok.......
gdzie robie blad???..............
nawet zainstalowalem caly system od nowa.........zciagnelem sobie wersje trialowa 8.6 z netu....tam mozna od razu "palic plyty".......i to samo....vcd..ok..........a...s-vcd... do bani (zwolnione)
pozdrawiam
dino

poniedziałek, 1 września 2003, 18:52
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Też używam Studio i moja propozycja materiał przechwytuj w DV
a po obróbce wyeksportuj do żądanego formatu
działa bezproblemowo
Jeszcze jedna uwaga -jeżeli nagrywasz płyty w Studio to pliki wynikowe w katalogu Auxlinary........... nie powinny byc na partycji systemowej, oraz obok pliku w DV ----czasami wychodza jaja
Pozdrówka

poniedziałek, 1 września 2003, 23:38
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ]