Teraz jest czwartek, 26 kwietnia 2018, 22:55

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
 problem z obrazem przy zgrywaniu ? 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post problem z obrazem przy zgrywaniu ?
Mam proble ze zgrywaniem materialu z kamery na kompa. Po zgraniu przy pomocy zwyklej karty firewire programem Pinacle Studio 8, obraz jest jakis dziwny zawiera jakies dziwne linie poziome i jakby sie rozjezdzal na boki szczegolnie przy szybkich ruchach kamera. W czym problem ??

niedziela, 7 września 2003, 00:08
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

To jest przeplot i jest to normalne i tak ma być.

Czytaj forum!

niedziela, 7 września 2003, 03:00
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
spoko wielkie dzieki napisalem to wczesniej niz poszukalem na forum odpowiedzi. Interesuje mnie jescze czy sa jakies metody usuniecia tego zjawiska ?? I czy zdaza sie czasami ze na koncowym materiale np VCD jest to widoczne ??

niedziela, 7 września 2003, 23:00
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Jeszcze raz CZYTAJ FORUM Jeśli usuniesz przeplot to jest to niewidoczne a jesli nie usuniesz to jest widoczne w kazdym formacie.

poniedziałek, 8 września 2003, 10:06
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Tego to akurat nie jestem pewien czy w każdym formacie jest widoczny przeplot. Ja nagrywam płyty DVD bez usuwania przeplotu i ich jakość jest b.dobra, po usunięciu przeplotu jakość obrazu wyraźnie się
pogarsza / gorsza ostrość i rozdzielczość/. Na moim komputerze też przeplotu praktycznie nie dostrzegam.

wtorek, 9 września 2003, 22:49
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Wielkie dzieki wszystkim ktorzy zaangarzowali sie w rozwiazanie tego problemu. Ja chyba juz wiem jak sobie z tym poradzic na komputerze. I chyba wszystko jest ok. Teraz tylko dla pewnosci napisze co mysle ze wiem na ten temat a jak ktos stwierdzi ze sie myle to niich mi odpisze bardzo o to prosze:

1. Jezeli chcem mmiec plik filmowy do urzytku komputerowego to musze z nigto usunac przelot aby nie ogladac tych wstretnych lini :).
2. Jezeli robie z materialu np DVD lub jakas inna plytkem ale do ogladania na telewizorze nie usuwam przeplotu bo to moze pogorzszyc jakosc materialu.

Teraz jezeli nie mam racji to prosze o sprostowanie i wielkie dzieki. Jest jeszzcze 1 male pytanie czy istniej to forum jako lista dyskusyjna, tak aby mozna ja bylo obslugiwas z outlook'a??

PS
Jako poczatkujacy staram sie zglebiac tajniki tej sztuki ale mam strasznie malo materialow na ten temat i od niedawna trafilem na ta stronke.
Jest super ale jeszcze nie przeczytalem calego FORUM :).

środa, 10 września 2003, 11:52
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Zarejestruj się. Podczas rejestracji podajesz swój adres e-mail, dzieki czemu jeśli ktoś odpowiada na post w którym zabrałeś głos jesteś o tym powiadamiany
Co do przeplotu dobrze kombinujesz:
na TV - przeplotu nie usuwasz
na PC- przeplot usuwasz => pogorszenie jakości obrazu (ponieważ komputer z załozenia nie służy do ogladania filmów mimo ze sporo osób do tego go używa).

pozdrawiam

środa, 10 września 2003, 14:08
Nowy
Nowy

wielkie dzieki. Juz sie zarejstrowalem :D.

środa, 10 września 2003, 15:43
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ]