Teraz jest wtorek, 24 kwietnia 2018, 02:47

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
 [b]Please!! - jak zgrać na DC30 plik większy niż 1.9GB/win20 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post [b]Please!! - jak zgrać na DC30 plik większy niż 1.9GB/win20
Proszę o pomoc znawców tematu. Mam Miro DC30 - w jaki sposób zgrać plik większy niż 1.9GB na windzie 2000? partycja NTFS / nie powinno być przecież takich problemów na ntfsie. Jeśli ktoś wie proszę o podpowiedź rafaldziura@poczta.onet.pl GG 1564171. Napewno się odwdzięczę.

czwartek, 23 października 2003, 10:52
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

no nie powinno byc, domyslam sie ze ograniczenie 2 GB masz ustawione w programie (kodeku) przechwytujacym video. sprawdz dokladnie opcje.

czwartek, 23 października 2003, 12:15
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post problem ze zgraniem pliku większego niż 1.9GB na DC30 win200
podczas zgrywania na Miro DC30 nie ustawiam żadnej kompresji - nic - chcę zgrać w jakości niekompresowanej - a mimo to po 1.9GB wyrzuca koniec nagrania. Słyszałem, że na windzie 2000 trzeba ustawić jakiś paramert pliku...ale niewiem czy to prawda. Jeśli ktoś miał taki problem proszę o pomoc.

piątek, 24 października 2003, 10:50
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Poszukaj w ustawieniach. Powinieneś znaleźć opcję, w której będziesz mógł ustawić nagrywanie plików większych od 2 GB. Niestety nie znam Miro DC 30, więc nie podpowiem Ci gdzie to znaleźć. Być może jest to możliwe w samym systemie, ale tego nie jestem pewien.

piątek, 24 października 2003, 10:53
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

nie wydaje mi sie ze trzeba zmieniac cos w systemie - sam system plikow ntfs powinien gwanatowac mozliwosc zapisu plikow wiekszych niz 2 GB - chyba ze w starszych wersjach (bo z tego co wiem jest ich pare) jest inaczej. W kazdym razie powtarzam, ze najprawdopodobniej owa blokada jest narzucana przez soft od twojej karty video - tam szukaj.

piątek, 24 października 2003, 11:22
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Jakim programem capturujesz ??? Jesli oryginalnym softem z to zapomnij o wiekszym pliku niz 2GB pod systemem plikow NTFS. Jest to wylacznie ograniczenie programu dolaczonege z karta. Tez kiedys mialem taki problem jak uzywalem owa karte. Jedynym wyjsciem kiedys na jakims forum przeczytalem jest zmiana owego pragramu.

Pozdrawiam. :wink:

poniedziałek, 27 października 2003, 21:15
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Podczas instalacji oprogramowania do DC30+ instalowana jest wtyczka do Adobe (zapomniałem dokładnie jak się nazywa), która powoduje automatyczne dzielenie pliku przy zgrywaniu na pliki 2GB. Nie nazwałbym tego ograniczeniem co raczej sposobem na ominięcie ewentualnych problemów z uzytkowaniem karty w różnych konfiguracjach sprzętowo-programowych. Sugerowałbym zastosowanie innego softu, ale jakiego to już nie napiszę, bo z kartą DC30+ nie mam już dawno do czynienia.

wtorek, 28 października 2003, 08:21
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
czy znacie jakieś dobre programy capture na któruch działa DC30? poza firmowym?/próbowałem na adobe premniere 6 -ale jakość jest beznadziejna pomimo najlepszych ustawień - nagrywa w rozdz.320x.., próbowałem na unleadzie studio - niestety nie widzi dc, na virtualdubie - też nie działa , na ferro też nie działa ......jeśli ktoś ma program na którym można przechwycić z tej choler.... karty to proszę o pomoc, bo już sił mi brak. Bo jeśli chodzi o tę barierę 2GB - to macie świętą rację - na innym sofcie nie ma ograniczenia - tylko na firmowym.
Proszę o pomoc. Rafał.

wtorek, 28 października 2003, 10:56
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Spróbuj może Studio 8 Pinnacla - http://www.pinnaclesys.com/_survey/enter.asp?survey_id=166&langue_ID=2 - tu możesz sobie zamówić wersję demo.

środa, 29 października 2003, 19:36
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ]