Teraz jest czwartek, 19 kwietnia 2018, 21:03

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
 Pinnacle TV 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Pinnacle TV
Mam duzy problem, kupilem jakis czas temu karte Tv Pinnacle ale nie moge znalesc do niej sterownikow, sciagnalem ze strony producenta sterowniki do PCTV ale laduja sie tylko do dzwieku a do obrazu nie chca sie zaladowac. Karta ma oznaczenie EMPTYV-51013170-1.4A Niestety pod tym kodem nic nie istnieje. W dodatku jak sparawdzilem ta karta wyglada dziwnie bo ma plaski i maly metalowy "kwadrat" z napisem "Pinnacel Systems" co odronia ja od PCTV. Caly uklad jest na Conexant 878A. POMOCY NIE WIEM JUZ CO MAM ZROBIC. (karte podlaczalem na win xp i procku intel 466). Pozdrowienia i z gory za wszelka pomoc dzieki.

sobota, 1 listopada 2003, 02:31
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Spróbuj zainstalować sterownik 4.0.2 oto link ftp://62.93.65.82/pub/sterowniki/pctv/pctv402a.exe a tu masz instrukcje jak zainstalować http://www.adriatica.com.pl/pliki/pctv/pctv_dzwiek.html
Pozdrawiam

poniedziałek, 3 listopada 2003, 11:51
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
niestety nic nie pomogly. nie ma nawet szumow na ekranie

piątek, 7 listopada 2003, 21:46
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Czy post http://forum.swiatobrazu.pl/dv/viewtopic.php?t=4360 jest Twój?? Jeśli tak to nie będę się powtarzał, jeśli nie to zajrzyj tam. Generalnie zacząłbym od sprawdzenie tej karty na innym kompie.

sobota, 8 listopada 2003, 01:01
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Tak, ale tutaj chodzi mi o inna karte, bo mam dwie. Ta o, o ktorej pisze jest bardzo dziwna bo do tej pory nie moglem nawet jej zdjecia znalesc w necie.

niedziela, 9 listopada 2003, 15:43
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Pinnacle, z tego co wiem, to ma dwa modele kart nazywanych PCTV: Pinnacle PCTV i Pinnacle PCTV Pro - ta druga różni się posiadaniem tunera radiowego. Obie karty są już bardzo wiekowe i o ile się orientuję to w ofercie pozostała już tylko wersja Pro, zresztą też trudna do zdobycia. Fakt, że karta za*ebista jest :) Ponieważ są wiekowe, więc pewne zmiany w nich zachodziły na przestrzeni lat. Ponieważ ja fachowcem od Pinnacle nie jestem, choć ich produktów używam z satysfakcją (poza pewnym zgrzytem, zresztą nie z ich winy, ale o tym już pisałem), proponuję Ci kontakt z firmą MPC (mailto:mpc@mpc.com.pl), a konkretniej z panem Tomaszem (choć nie wiem czy jeszcze pracuje i nie pamiętam jak ma na nazwisko :( ), ale ten gość wiele mi pomógł kilkukrotnie i jest bardzo skory do pomocy - może on Ci coś podpowie.

poniedziałek, 10 listopada 2003, 00:34
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

środa, 12 listopada 2003, 17:02
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ]