Teraz jest poniedziałek, 17 grudnia 2018, 19:45

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 opcja twin view 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post opcja twin view
Witam

planuję zająć się projekcjami na żywo tzw. VJka czyli wizualizacje, po naszemu. Potrzebna mi jest jednak karta która poradziłaby sobie - po pierwsze z obsługą dwóch ekranów, po drugie była na tyle dobra, żeby wszystko przebiegało płynnie i sprawnie. mam już pinnacle studio deluxe, ale ona sprawdza się raczej przy zgrywaniu materiałów.
Co byście mi polecili? Czy można kupić jakąś w miarę tanią i porządną kartę? Jaką? Za ile? (ważniejsze z resztą jaką niż za ile)

pozdrawiam
Michau

środa, 3 grudnia 2003, 02:07
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post ...
Jeśli masz w projektroach wejścia takie jak w monitorach to w zasadzie pozostaje tylko jedno pytanie jakiej rozdzielczości używasz....ja na twoim miejscu zastanowił się z jaką rozdzielczością będziesz żucał obraz i skoczyl na stronę producenta...np matrox zerknoł na karty od 550 do 750 z pamiecią od 64 do 128 mega....ewentualnie firma ati od 9000 w zwyż dw monitorowe.....ja polecam matroxa ze wzgledu na jakość w 2d.
A tak pozatym to może masz za mało pamieci za wolny procesor dysk albo problemy ze sterownikami lub systemem:)))....to rów może byc powodem złego wyświetlania...
Pozdrawiam.

poniedziałek, 8 grudnia 2003, 23:05
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ]