Teraz jest piątek, 20 kwietnia 2018, 18:39

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
 CO MYSLICIE O DV STORM 2 PRO+ ??? 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post CO MYSLICIE O DV STORM 2 PRO+ ???
czy podoba wam sie ta karta!!!! :D

wtorek, 23 grudnia 2003, 12:03
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post re...
Witam,
Moim skromnym zdaniem jest to w chwili obecnej najlepsza karta do montażu nieliniowego na rynku w przedziale cenowym do 5.000 PLN.
Dzięki fantastycznemu programowi o nazwie EDIUS v.2.0 możemy nie tylko przechwytywać materiał z dowolnego źródła bezpośrednio do MPEG-2 ale także edytować ten materiał (praca bezpośrednio na plikach MPEG-2 !!!), eksportować prosto z timeline'a do praktycznie dowolnego formatu video jak również pracować z oprogramowaniem Adobe (również PRO)
Karta posiada wyjścia componentowe a co najważniejsze bezproblemowo pracuje z urządzeniami DVCAM i DVCPRO. Zastosowany przez Canopusa kodek MPEG-2 jest uważany przez fachowców jako jeden z najlepszych na świecie. Pracując na EDIUSIE zyskasz niesamowity komfort i stabilność co jest chyba w pracy najważniejsze. Właśnie skończyłem montowac kolejną reklamówkę na tej niesamowitej karcie. Polecam !
Pozdrówka.

czwartek, 25 grudnia 2003, 19:37
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Panie Bogusławie, mam dla Pana wiele szacunku za pańską wiedzę i fachowość, ale przynajmniej jedną rzecz muszę sprostować; karta Canopus DVStorm 2 nie mieści się w przedziale do 5000zł. Karta ta nie będzie pracować poprawnie bez bardzo dobrej i mocnej karty graficznej, a to dodatkowy koszt w granicach ok. 1000zł
Poza tym karta ta nie zawsze pracuje poprawnie z Adobe Premiere, np. nie działaja poprawnie efekty Canupusa w tym programie (nie można ustawić przejścia między ścieżkami) - z efektami Adobe nie ma problemu.
Mimo wszystko uważam, że jest to jedna z najlepszych kart video dostępnych dla przeciętnego użytkownika

czwartek, 25 grudnia 2003, 22:07
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Jeśli mam zwykłą GF 4 lub fx 5200
,czy karta będzie działać stabilnie i czy ma to wpływ na czas renderowania MP2

poniedziałek, 5 stycznia 2004, 15:48
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
No właśnie. Co z tymi efektami. Może Pan, panie Bogusławie to sprawdzić. Chcę właśnie kupić Storma, a ta sprawa trochę śmierdzi i burzy wizerunek Storm'a.
Po drugie: Czy Canopus dołącza już nową versją (2.0) DIUS'a LE do kompletu?

poniedziałek, 5 stycznia 2004, 16:25
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post a co z karta pinnacle
Panie BogusBawie posiadam niestety 2x pro-ona gdzie pan to sprzewdal , bo wyczytalem gdzies ze mial pan takowa karte , chce sie ich pozbyc a nie wiem za bardzo gdzie z tym udezyc , chce za nie nie duze pieniadze bo ok 3000-3500 tys zlotych za jedna!

poniedziałek, 5 stycznia 2004, 17:15
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

to napisz na maila co dokladnie i za ile chcesz sprzedac - moze bede mial dla ciebie kupca.. badyl@kgb.pl

poniedziałek, 5 stycznia 2004, 17:36
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ]