Teraz jest piątek, 20 kwietnia 2018, 22:33

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
 DC10+ na DC30+ 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post DC10+ na DC30+
Witam mam prosbe czy ktos moze mi napisac co tak na prawde w praktyce da mi przerobienie DC10+ na DC30+
Pozdrawiam

wtorek, 13 stycznia 2004, 11:21
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Post O DC 10 i DC30
Jeżeli mozna nazwać to zyskiem to tak: uzyskasz brak synchronizacji dźwieku z obrazem podczas obróbki, niemożność nagrania dłuższych plików niż 4GB, problemy z gubieniem klatek. To pod win98 a pod windowsXP uzyskasz brak mozliwości pracy z tą kartą bo pod XP nie pracuje karta DC30 a DC10 jak najbardziej. Mam kartę DC10+ i doskonale mi służy pood WinXP, natomiast kolega ma dc30 i ma same kłopoty począwszy że musi mieć dwa systemy: 98 do zgrywania xp do montażu, kończąc na takich błachostkach jak niemożność kompresji w locie np. do DIVX (programem Dr.Divx)bo żadne programy trzecich producentów nie widzą DC30.

wtorek, 13 stycznia 2004, 21:39
Stały bywalec
Stały bywalec

według mnie to bzdura co pisze elektron. Mam dc30plus i nie mam żadnych problemów z synchronizacją dźwięku do obrazu, i pracuje z nią na systemie win2k, jeszcze tylko brakuje mi pokonania pariery 2GB i wszystko będzie miodzio.

poniedziałek, 26 stycznia 2004, 23:30
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Jeden i drugi ma rację. Generalnie raczej marne są efekty "podrasowania" DC10+ na DC30+. Karty same w sobie pracują doskonale, obie mają swoje wady. Przerobiona DC10+ na DC30+ ma wszystkie wady obu kart i żadnej ich zalety :) Oczywiście mam tu na myśli przeróbkę polegającą na podmianie sterowników, o której kiedyś czytałem i sam spróbowałem wykonać. Dałem sobie spokój z tym i mam święty spokój. (używam DC10+)

czwartek, 29 stycznia 2004, 20:46
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ]