Teraz jest środa, 19 września 2018, 21:11

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 FAST FORWARD problem 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post FAST FORWARD problem
Witam wszystkich.
Właśnie kupiłem kartę DV.NOW LITE I RAZEM Z NIĄ WIELKI PROBLEM!!!
Mianowicie gdy do tejże karty podłączę moją kamerę Sony TRV 240 to w dostarczonym programie ( ponoć super ) do zgrywania FAST FORWARD podczas samego podglądu kasety w programowym oknie podglądu obraz tak jakby gubił klatki (drobne skoki i co jakiś czas rwanie głosu ).
Sprzęt to Athlon 1700 XP , 256 DDRAM dysk Baracuda IV 7200obr. 60 GB płyta DFI ata 100.
Żadnych konfliktów w przerwaniach nie ma a karta pracuje na dziwnym przerwaniu 17 pod win XP.
Mam jeszcze kartę Studio DV pinnacla którą dostałem do kamery gratis i jak ją zainstaluję to w programie studio DV jest wszystko ok ( bardzo płynny podgląd) , tylko że ten soft pinacla mi nie odpowiada :(
Bardzo was proszę pomóżcie mi !!!!!!!!!
Michal z Zabrza

wtorek, 3 września 2002, 21:04
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Mam karte DV now AV i ten sam program Fast Forward prawie identyczny PC z tym ze ja mam plyte glowna ABIT i dobrze to chodzi, chociaz przyznaje mialem problemy z odpaleniem tej karty ale wystarczylo zmienic slota i jest OK, nie jestem specjalista ale wydaje sie ze cos ta karta jest nie bardzo, moze przetestuj ja na jakims innym sprzecie, taki efekt jaki masz ty to ja mialem na slabym sprzecie Pentium II 260 MHz.
Pozdrawiam

poniedziałek, 9 września 2002, 13:44
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ]