Teraz jest czwartek, 26 kwietnia 2018, 07:44

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
 Polskie SONY 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Polskie SONY
Bylem dzisiaj w sklepie Sony w Bydgoszczy z zapytaniem czy sa w stanie mi sciagnac instrukcle PL do kamery DCR-VX2100. Jeden z panow obslugujacy ten sklep po rozgladnieciu sie po kolegach po fachu z usmiechem zaproponowal mi taka instrukcje w cenie 400zl :lol: a ja dodalem czy jest ona w zlotej oprawie :lol: oczywiscie podziekowalem.

pozdrawiam sony polska i ich szybka aktualizacje strony :) oraz fachowa porade i niskie ceny

środa, 10 marca 2004, 23:29
Bywalec
Bywalec

No słuchaj - za 400 zł to pewnie dają tylko 18 karatowe złoto - bo za 24 trzeba pewnie dopłacić i oczywiście ściągną jeszcze z tego podatek od wzbogacenia :). p.s. - ciekawe ile krzyknęli by mi za taką książke na podkarpaciu heheheh <boze, płakac sie chce!!>

czwartek, 11 marca 2004, 01:13
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
jak dla ciebie taka instrukcje mam GRATIS...
pozdrawiam

niedziela, 14 marca 2004, 15:13
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Też sie sparzyłem na serwisie Sony w Wawie i wiem że nie są za bardzo uczciwi. Oddałem rok temu kamerę TRV 125 do naprawy bo w klapce poszła spreżynka i nie bardzo dolegała do całej kamery. Po tygodniu dzwonią że stwierdzili usterkę w przycisku REC i trzeba to naprawić i to ma kosztować 1300zł. Po dwóch tygodniach zabrałem kamerę i podziękowałem im za usługę. Kamera do tej pory spisuje sie bardzo dobrze tyle tylko że klapka nie domyka się ale to jest ważne tylko dla estety a nie ma wpływu na filmowanie.
P.S. Jestem zainteresowany instrukcją do 2100(wysłałem ci prywatną wiadomość)

niedziela, 14 marca 2004, 17:08
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Nie masz się na co obrażać. Po prostu Sony broni się przed zalewem kamer przywożonych z Niemiec. Jeżeli kupisz u nich kamere to instrukcje dostajesz gratis.
Nie ma się co dziwić że nie chcą wspomagać "konkurencji". Ktoś musi taką instrukcje przetłumaczyć, wydrukować. I jedna zasada żądajmy instrukcji ale tam gdzie kupiliśmy kamere, a nie na zasadzie "sępienia" w sklepach firmowych Sony.

niedziela, 14 marca 2004, 22:05
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ]