Teraz jest piątek, 27 kwietnia 2018, 05:05

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
 Jaką kartę wybrać? 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Jaką kartę wybrać?
Witam. Przymierzam się do kupna karty wideo i mam problem z wyborem. Zastosowanie totalnie amatorskie - chcę zgrac moje kasety VHS z drobnym montażem i nagrac VCD, W planach mam zakup kamery cyfrowej. Na razie rozpatrywałem Studio Deluxe, DVRaptor, VideoZIP RT ew, Storma. Zależy mi na wejściach i wyjściach cyfrowych i analogowych. Miałem kartę ATI All-in-Wonder Pro, ale nigdy nie udało mi się jej prawidłwo uruchomić. Często nie działało zgrywanie na kompa, a w ogóle - z powrotem na kasetę. Możecie coś poradzić?
Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź.
Tomasz Kurzacz
tomek@teleinfo.com.pl

wtorek, 5 marca 2002, 00:43
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Za jakis tydzien dwa dostane Studio DELUXE do testow to Ci bede mogl wiecej opowiedziec. A w jakim przediale cenowym ?

wtorek, 5 marca 2002, 03:30
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Tak gdzieś właśnie do ok 2000 zł. Oczywiście jeśli ktoś mnie przekona, że lepiej troche dołożyć i coś lepszego zanabyć, to nie mówię nie. Ale podkreślam - głównie chodzi o sprawy amatorskie.
Mogę dodać, że czytając co nieco na te tematy przeraża mnie myśl, że to kupię i nie zadziała (jak moja poprzednia karta). A już widziałem listy, gdzie ktoś pisze, z jakimi płytami głównymi to chodzi lub nie, albo kartami grafiki czy dyskami. Tu jest dla mnie największy problem.
Po niedzieli udam się do Alstora, gdzie mi to mają pokazać. Ale i tak nie załatwi mi to sprawy przetestowania na własnym kompie.
Czekam na wszelkie uwagi i pozdrawiam,
Tomek K.

wtorek, 5 marca 2002, 15:03
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

No coz karata ktora miales nie cieszy sie dobra slawa ;( Jesli chodzi o karty Pinnacla czy np Fast'a to nie zdarza sie zeby sie nie dalo uruchomic. Jesli sie wszystko dobrze skonfiguruje to generalnie wszystko hula.

Wiec jesli do 2000 PLN to chyba bym sie zastanawial nad Studio DELUX, od DV500plus rozni sie glownie tym ze ma mniejsza szybkoscia przeliczania i nie ma AP. Ale to co najwazniejsze jest czyli in/out - cyfra i analog, ma chyba identyczny bluebox jak DV500. Tyle Ci moge na razie powiedziec. Jakos za tydzien powinienem ja dostac do testow to bede sie dzielil wrazeniami.

pozdrawiam

wtorek, 5 marca 2002, 16:02
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post A może inaczej....
Drogie karty to i wydatek i kłopot jak coś Ci nie zadziała lub nie współpracuje. Kontoler IEEE 1394 + programowy kodek załatwia problem za ok. 200 zł oraz kamera DV z aktywnymi analogowymi wejściami video.
Zazwyczaj taka kamera jest modelem ze średniej lub wyższej półki, ale kamera ma gwarncję i bezkonfliktowo konwertuje materiał analogowy na cyfrowy i tutaj raczej dołożyłbym kasy.

grzywa@milenium.pl

wtorek, 19 marca 2002, 19:19
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
mam studio de Luxe. odpowiem na każde pytanie.przetestowałem ją bardzo dokładnie.

piątek, 10 maja 2002, 00:10
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
krzyjdolz@poczta.onet.pl

piątek, 10 maja 2002, 00:12
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
MAM DV500PLUS ZNAM JA NA WYLOT PLATINUMSTUDIO1@POCZTA.ONET.PL

poniedziałek, 29 lipca 2002, 18:02
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ]