Teraz jest poniedziałek, 23 kwietnia 2018, 21:37

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
 Jaki program( dotyczy vivo) 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Jaki program( dotyczy vivo)
Mam pytanko jak zrobic zeby obraz przechwytywany z wideo byl wyswietlany na pelnym ekranie monitora
prosze o pomoc

środa, 26 maja 2004, 12:02
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Ale jakim programem przechwytujesz obraz? I jaką kartę vivo posiadasz, bo to też ma pewne znaczenie.

czwartek, 27 maja 2004, 09:31
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Jaki program( dotyczy vivo)
Wideo przechwytuje programem „Pover Director” albo “Studio 7”ale te programy nie mają możliwości powiększenia można tylko oglądać w małym oknie.
a karta to „ati radeon 9600 pro 256mb +vivo

czwartek, 27 maja 2004, 09:49
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Hmmm - pełną możliwośc regulacji wielkości przechwytywanego obrazu posiada program video in z pakietu ati multimedia center - dostępny na stronie ati.
http://forum.swiatobrazu.pl/dv/viewtopi ... highlight= tu było trochę info na temat przechywytywania za pomocą radeonów. Pozdrawiam i życzę powodzenia !

czwartek, 27 maja 2004, 10:09
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

czwartek, 27 maja 2004, 10:28
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Niestety nie dziala wogule nie odpala mi zakladki TV w ati multimedia center nawet system przeinstalowalem i nic

sobota, 29 maja 2004, 14:11
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
A jaki posiadasz system? Ja ponad miesiąc czasu walczyłem ze zgrywaniem przy pomocy karty radeon vivo na 98SE i dopiero po przejściu na 2000 udało mi się zgrać i w ogóle odpalić program video in z ati mmc.

poniedziałek, 31 maja 2004, 12:19
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Pracuje na windzie xp ale wyczytalem na innym forum ze mmc odpalic to nielada szczescie jakies bledy w tym oprogramowaniu ale jakos sobie poradzilem i zainstalowalem iuvrc dziala bez problemu
pozdrawiam.

poniedziałek, 31 maja 2004, 13:07
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Żeby poprawnie działało ATI MMC powinno się instalować poszczególne pliki w odpowiedniej kolejności, tzn. najpierw capture driver
[restart kompa w tym momencie], potem display driver, następnie control panel (albo pakiet składający się z tych 3 plików, tzn. Display Driver,
Control Panel, WDM Capture driver ) [znowu restart], potem mmc-8-1-0-0-dao-mdac, dopiero po tym ati mmc [restart] + ewentulanie spolszczenie do mmc.
Konieczna jest wcześniejsza instalacja direct x 9 oraz windows media encoder 9.0, polecana jest także wcześniejsza instalacja service packów do systemu, czy to 2000 czy XP.
Więc jest trochę z tym zachodu, ale poprzez mmc udawało mi sie uzyskać nieco lepszą jakość zgrywanego obrazu w porównaniu do virtual duba, czy innych programów, typu iu vcr.
pzdr

środa, 2 czerwca 2004, 11:00
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Wielkie dzięki za wszystkie rady dzisiaj się z tym pobawię

środa, 2 czerwca 2004, 14:00
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ]