Teraz jest wtorek, 11 grudnia 2018, 00:11

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
 AVERMEDIA DVD EZMAKER GOLD jaka jakość? 
Autor Wiadomość
Stały bywalec
Stały bywalec

Post AVERMEDIA DVD EZMAKER GOLD jaka jakość?
Witam.
Czy ktoś ma taką kartę, albo widział efekt jej działania?
Zastanawiam się nad kupnem, koszt ok 270zł, tak więc niewielki, ale czy wynik kompresji tej karty jest jakościowo dobry. Interesuje mnie ona przede wszystkim ze względu na możliwość przerzucenia nagrań ze starych VHS na DVD. Wg. opisu dokonuje kopresji do MPEG2 w czasie rzeczywistym.
Opis http://www.aver.com/products/dvm_AVerDVD_ezMaker.shtml

Proszę również bardziej doświadczonych w temacie kart o opinie na podstawie opisu. I czy waszym zdaniem jakość będzie lepsza niż ze zwyklego tunera TV lub karty z VIVO.

sobota, 5 czerwca 2004, 13:18
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
haa haaa przeszukałam całą sieć żeby dowiedzieć się czegoś więcej o tej karcie i nie ma nic ! żadnych testów opinii !

niedziela, 11 lipca 2004, 09:58
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
mam to zamówione ( przez sieć ) firma sprzedająca twierdzi że to bestseller . jak dojdzie i sprawdzę jak to działa to napiszę :wink:

poniedziałek, 19 lipca 2004, 21:16
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
chybiony zakup jeżeli chodzi o jakość zapisu z tunera sat przez s-video
rewelacyjna przy przechwytywaniu z VCR obraz jest nawet lepszy niż oryginał ( wiem że to śmieszne ) . w sumie mam mieszane uczucia co do tego zakupu ale będąc mądrzejsza o to doświadczenie nie kupiła bym tej karty . myślę że lepszym rozwiązanim jest karta TV dobrej klasy :evil: :(

czwartek, 22 lipca 2004, 14:41
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
był u mnie kolega próbował z tym EZ wszystkiego . co się okazało ta karta jest bardzo wrażliwa na osadzenie w slocie PCI . mały ruch , odgięcie ,mocniejsze włożenie wtyczki powoduje drastyczne zmiany jakości obrazu przy optymalnym ułożeniu jakie ustawił jakośc obrazy jest bardzo dobra . niestety przez S-video obraz jest mono tego nie można przeskoczyć . z composite jest wszystko o'k . programik jaki dodali do EZ neodvd to takie sobie nic . jest porównywalny z Sonic mydvd lub power vcr . Z vd i innych edytorów video ciężko mu było coś nagrać te programy wręcz się zawieszały ( przy xp :D )

piątek, 23 lipca 2004, 23:55
Nowy
Nowy

Post Planuję to kupić
Znalazłem w simtechu i chyba kupię. A ty już to kupiłeś? Jeśli tak to jak wrażenia?

czwartek, 29 lipca 2004, 23:59
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
jeeezu a oczym piszę wyżej o marzeniach sennych :lol:

piątek, 6 sierpnia 2004, 18:36
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ]