Teraz jest czwartek, 13 grudnia 2018, 20:06

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
 Duży plus dla HDP 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Duży plus dla HDP
Nie raz narzekałem na tym forum na wrocławską firmę HDP. A to "padające karty" lub "walnięte" programy zrobione przez nich.
Ostatnio jednak mile mnie zaskoczyli - otóż instalowałem u znajomego pluginy do Mediastudio pozwalające na pełnoekranowy podgląd prosto z timelin'a na telewizorze. Przypomnę, że wcześniej HDP oferowała jedynie pluginy do Premiery, ale Premiery nawet w wersji LE nie sprzedawali, natomiast sprzedawali po atrakcyjnej cenie Ulead Video Edytor - jednak jakie musiało być zaskoczenie kupujących gdy w domu okazało się, że podgląd efektu pacy pod Ulead Media Studio na telewizorze możliwy jest tylko przez "Digilaba" - program montażowy opracowany przez tą firmę. Takie rozwiązanie niosło za sobą poważne ograniczenia plik video nie mógł przekroczyć 2GB a więc wesela ciurkiem pod MediaStudio z kartą VideoZip DVMAX nie zmontujemy. Pozostaje tylko miernej jakości Digilab.
Wszystko do czasu pojawienia się pluginów dla Ulead Media studio.
A tu pozytywne odczucia:
-instalacja pluginów przebiegła bezproblemowo.
-Niska cena za CD z pluginami i nie tylko
-zauważalne poprawki w Digilabie (program zaczyna miejscami
naśladować Media Studio - czy uczeń przerośnie mistrza ?????)
-w miarę stabilna praca Media Studio po zastosowaniu pluginów
-upragniony efekt podgląd z timeline'a bezpośrednio w MediaStudio
Zatem podsumowując w chwili obecnej oceniam ten produkt na ocenę dostateczną z dużym plusem oczywiście.

poniedziałek, 7 października 2002, 02:10
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
-Programy które dostarczają do kart są kiepskie :)
Chodzi mi tu o Pakiet narzędzia 2, który obsługuje pliki przechwycone tylko programem Adobe, przy reszcie się zawiesza program oczywiście, lub źle dekompresuje np. do Divx'a.
-Druga rzecz to: pisałem do HDP, usłyszałem że mam używać innego programu niż dotychczas (Używałem Uleada MediaStudio 6.0). Czyżby monopol?

dziękuje

poniedziałek, 7 października 2002, 19:10
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
W sprawie tworzenia DIVX'a nie mogę się wypowiedzieć, ponieważ nie testowałem wideonarzędzi, ale możliwe, że nie chodzi to najlepiej...

wtorek, 8 października 2002, 00:41
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
AMATORZY!!! Kupcie sobie dobrej jakości Kontroler Fire Wire. Ściągnijcie pare wersji oprogramowania, przetestujcie i bedziecie mieli dużo! dużo!taniej. Ja tak zrobiłem i kosztowało mnie to 170 zł. Reszta to wersje demo lub czasowe i z powodzeniem montuje amatorsko filmy.

wtorek, 8 października 2002, 07:59
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ]