Teraz jest niedziela, 23 września 2018, 06:57

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 zgrywanie tunerem a karta grafiki 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post zgrywanie tunerem a karta grafiki
witam! posiadam kamere analogowa ntsc sony i tuner pixelview play tv pro i jakosc zgrywanego obrazu 640 480 rozdzielczosc nie jest zachwycajaca, po podlaczeniu kamery do telewizora jakosc wyswietlanego obrazu jest duzo lepsza niz po ripowaniu tunerem. kolega powiedzial mi, ze duzo lepszy obraz jest przy zgrywaniu przez karte graficzna z TV-in, stad moje pytanie - mam mozliwosc zakupienia takiej karty tanio, czy jest to sensowne? zaznaczam ze zmiana kamery na cyfrowa nie wchodzi w rachube.... bylbym wdzieczny za pomoc

sobota, 17 lipca 2004, 22:22
Stały bywalec
Stały bywalec

Polecam ATI VIVO i program do zgrywania Mainconcept Encoder. Jakosc zgrywanego mteriału do MPEG2 (o pramertach DVD) w czasie rzeczywistym jest bardzo dobra, bez zadnego gubienia klatek. Sam tak zgrywam z kamery analogowej i uwierz mi, nie ma zadnego pogorszenia obrazu. Potem juz tylko autoring DVD w np TMPG Author i mamy gotowy DVD. Ponadto mozna tez w Mainconcepcie zgrywac w czasie rzeczywistym do DV.
Co do kart VIVO na NVidii, to wspomniany MCE nie za bardzo wspolpracuje z nimi, poza tym TV-out na Nvidii jest bez przeplotu.

A tą pixelView radze sprzedac.

pozdr

piątek, 23 lipca 2004, 11:25
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ]