Teraz jest sobota, 15 grudnia 2018, 09:03

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 Do użytkowników StudioDV plus 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Do użytkowników StudioDV plus
Witam.
Mam pytanie do użytkowników karty Pinnacle Studio DV Plus.
Czy ktoś może mi podpowiedzieć co mam zrobić żeby wyjścia analogowe tej karty były "widziane" przez inne programy niż Studio7 który jest dla mnie programem o zbyt małych możliwościach żeby z niego korzystać, poza tym chciałem pracować na UMS i wytworzone pliki wynikowe exportować przez Pinnacle, niestety wykazuje on zgodność jedynie z AP co do type1/2 plików DV i w dodatku po zainstalowaniu wogóle "zginął" mi kodek DV w Media Studio tak że praca na nim stała się niemożliwa.
Kupiłem tę kartę żeby zgrywać materiał do magnetowidów bez użycia kamery a tu taki klops. Może ktoś mógłby mi coś na to poradzić.
Po wielu próbach już prawie się zdecydowałem na odsprzedaż tej karty i sobie kupiłem zwykły sterownik i mam to samo jak nie mogę używać analog-out. Jest wielu użytkowników Studio7 (teraz można zrobić upgrade do wersji 8) którzy uważają ten program za świetny (ma wiele ciekawych funkcji i prostą obsługe, ale dla mnie brakuje paru rzeczy no i musiałbym sie przyzwyczajać do jego obsługi, a nie mam na to czasu) może kogos zainteresuje ta karta jeżeli używa tego programu. Można wtedy nawet mieć kamerę z nieaktywnym DV in !!!

Pozdrawiam Maciej M.

poniedziałek, 7 października 2002, 11:31
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
czy moze znasz juz rozwiazanie tego problemu? bo ja mam ten sam.
prosze, odpisz, jesli wiesz jak ruchomic wyjscie svhs karty studio dv plus w adobe premiere????

środa, 26 lutego 2003, 02:53
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
IDZIE PRZEROBIĆ TĄ KARTĘ TAK ABY PRACOWAŁA Z AP I MIAŁA Z NIEGO PREWIEV.SAM OSOBIŚCIE NA NIEJ PRACOWAŁEM .JEST TO KARTA ZGODNA Z DC10+.TRZEBA TYLKO TROCHE POGRZEBAC

środa, 5 marca 2003, 11:32
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ]