Teraz jest piątek, 27 kwietnia 2018, 04:59

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
 czy dv500dvd to ... 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post czy dv500dvd to ...
chcę kupić kartę czy dv500dvd powinno mi wystarczyć. I czy to jest dobry wybór??
pytanie kieruje do posiadaczy dv500/dvd/plus 8)

czwartek, 5 sierpnia 2004, 14:59
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post ap pro
czy pinnacle dv500 będzie chodziło z adobe premiere pro???

czwartek, 5 sierpnia 2004, 15:03
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Mam od wczoraj DV500DVD więc jeszcze nie wiem jak to będzie chodzić, ale wiem, że z AP Pro nie ma szans, bo nie ma sterowników, ale z tego co wiem to ze sterownikami v.4,5 na AP 6,5 chodzi dobrze

czwartek, 5 sierpnia 2004, 15:29
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Mam DV 500 DVD od dłuższego czasu. Pod Adobe Pro faktycznie nie ma sterowników i nie będzie. Ja mam stery 4.5 i patch 4.5 a oraz Premiere 6.5. Śmiga bez problemów. Tylko pamiętajcie o patchu 4.5a, bo bez niego są problemy przy authoringu DVD. Pozdrawiam.

czwartek, 5 sierpnia 2004, 19:31
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Witaj @tesik. Jeżeli potraktowałem Cię wtedy zbyt ostro to przepraszam. Myślałem że próbujesz sobie robić z nas żarty.

Używałem DV500 PLUS bardzo długo i byłem bardzo zadowolony. Sama karta spisuje się rewelacyjnie, szczególnie dobrze pod sterownikami 4,5. Dzięki nim można wykorzystać sprzętowe wspomaganie karty DV500 do przeliczania DVD. Najsłabszym ogniwem w tym systemie NLE jest Adobe Premiere. Przy bardziej zaawansowanej edycji pracuje bardzo niestabilnie. Ale ma też sporo plusów jak chociażby wiele pluginów i efektów. Pamiętaj też że ta karta całkiem dobrze pracowała pod Edition 4.5 który jest o wiele bardziej zaawansowanym programem do edycji niż AP. O Adobe Premiere PRO zapomnij. Po pierwsze dlatego że nie ma i nie będzie sterowników do DV500 a po drugie lepszym wyborem byłby Editin 4.5. Nadal nie wiem do czego tak naprawdę chcesz tego używać, więc trudno mi cokolwiek polecić. DV500 kupisz na Allegro za niewielkie pieniądze.
Pozdrawiam i bez urazy
Krzysztof Falcman

piątek, 6 sierpnia 2004, 12:40
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
tej karty chciałbym używać do obrabiania wesel itp. @krzysztofalcman jaka jest pełna nazwa tego programu co napisałes

sobota, 7 sierpnia 2004, 18:19
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Tu masz linki do obu wersji DV500 na allegro:
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=29229851
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=28899451
Pozdrawiam

niedziela, 8 sierpnia 2004, 22:18
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Witam Panie Krzysztofie czy ten program "Edition 4.5 " to Pinnacle Liquid Edition 4.5 ?
i czy karta dv500 dvd bedzie dzialac z Liquid Edition 6? i nowszymi ? bo mam problem ze stabilnoscia tego sysyemu :/ obecnie pracuje na Adobe 6.5 (sterowniki 4.5 plus patch) ale taki system mi nie odpowiada ze wzgledu na stabilnosc :/
-adobe jest za delikatny;)
a komputer mam wmiare sprawny:

Windows Xp pro +sp1
Procesor-AMD Athlon 2800+(Barton)
Plyta Glowna- Asus A7n8x
K.Graficzna-Asus Gforce5700 128mb
Pamiec- 1giga( 2x kongston 512ram ) Dual Channel
-Karta Video Pinnacle Dv 500 DVD
K.Muzyczna- Creative SB Live

I wlasnie mam pytanko o ten program Edition co to i z czym sie to je:) prosze o szybka odpowiedz
Krece wesela i potrzebuje sprawnego systemu na ktorym moglbym polegac bo adobe nie nalezy do takich :? sa okresy ze dziala b.dobrze ale po jakims czasie cos mu wyleci i klops:)

środa, 27 lipca 2005, 16:09
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ]