Teraz jest środa, 25 kwietnia 2018, 22:43

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
 dv storm 2pro a inne 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post dv storm 2pro a inne
czy zestaw ten zawiera program adobe premiere pro? pomijam oczywiście opcje z ediusem.dzisiaj jak byłem u FACHOWCÓW od pinnacla to mi powiedzieli że nie ma żadnego adoba,jest tylko jakiś plug-in.a tak na marginesie to którą wybrać karte storma 2 pro,matroxa rt100,czy może liquid edition 5,5 pro?

poniedziałek, 6 września 2004, 22:10
Bywalec
Bywalec

Post wybór karty
Na Twoim miejscu wybrałbym jednak canopusa!!! Znam jego możliwości i według mnie jest najlepszy. Co do Premiera - nie ma go w dołączonym do Storma oprogramowaniu, są tylko do niego pluginy. Jeśli chcesz znać szczegółowo oprogramowanie dołączone do storma to wejdź na http://www.canopus.com.pl i tam w dziale produkty wybierasz storma, a następnie specyfikacje. Pod koniec opisu znajduje się wykaz dołączonego oprogramowania do karty.

poniedziałek, 25 października 2004, 19:11
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Przeskoczyłem z rt100 matroxa na dvstorma. Karta jest rewelka. Nawet się nie zastanawiaj tylko kupuj. Najlepiej w Beiksie. :D

wtorek, 26 października 2004, 09:44
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Tez miałem kupić Canopusa ale zajrzałem na ten link i wybrałem Matroxa RT X100 Pro:
http://www.softstudio.info/rtx100xtreme ... a.cfm.html

Tutaj masz tez porównanie z Liquid Edittion
http://www.softstudio.info/liquid.html

pozdrawiam

wtorek, 26 października 2004, 10:03
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

wtorek, 26 października 2004, 11:13
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

- chociaz przez chwile pomyslales o tym ze podane "testy" i "porownania" sa na stronie dystrybutora kart matrox'a ?
- czy nie zastanowilo cie nawet przez chwile to ze wyniki na stronie dystrybutora matroxa nie moga byc inne ?
- czy nie przyszlo ci do glowy poszukac jakis rzetelnych testow na necie ?
- czy nie pomyslalem o tym ze mogles zostac wprowadzony w blad a teraz ty probujesz zmylic kolejna osobe ?

zeby nie bylo watpliwosci, nie korzystam z zadnej karty video, a sam matrox jest mi obojetny dokladnie tak samo jak canopus

wtorek, 26 października 2004, 11:20
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

pracuje na tej karcie , powiem jedno w polaczeniu z ediusem jest to kombajn do tworzenia filmow POLECAM a co do tego porowna nia na stronie matrxa jest nie wiarygodne ! mozesz zrboic wszystko to samo co matrox nawet lepiej wierz mi!

wtorek, 26 października 2004, 12:26
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Jestem posiadaczem DVStorma od tygodnia. Karta jest "theBest" :!:

wtorek, 26 października 2004, 13:33
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Marian ma racje. To porównanie to nie kit. Byłem u dystrybutora i sprawdzałem punkt po punkcie - wszystrko się zgadza ! Podjałem decydzje o kupnie Matroxa RT X100. Też miałem zakupiić DVStorma ale widze jak znajomi się męczą z niezgranymi do końca projektami.Poza tym ma mniejsze mozliwości niż Matrox.

wtorek, 26 października 2004, 14:29
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Przejrzałem dokładnie to porównanie. Nie wiedziałem że jest aż taka różnica między RTX100 a DV Stormem na korzyść tego pierwszego. Jeśli ktoś chce korzystać z Premiera Pro to nie ma się co zastanawiać - tylko Matrox. DVStorm bardziej robiony pod Ediusa a z Premrem niezbyt to chula.

wtorek, 26 października 2004, 16:20
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

też czytałem to porównanie. Z racji zamieszkania odwiedziłem też tego dilera. Nic a nic się nie zgadza. Źródło niewiarygodne, bo jak tu wierzyć sprzedawcy Matroxów ? Ten człowiek o kartach canopusa wie tylko z opowiadań, przynajmniej sprawiał takie wrażenie. Każdy swoje chwali. :D

wtorek, 26 października 2004, 17:12
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Nie wiem u kogo byłeś. Ja po rostu poszedłem na pokaz demo do Softstudio. Siadłem przed kompem i prawie 2 godziny testowałem jego mozliwośco. Wszystko się zgadza co napisano w porównaniu. Najbardziej byłem zaskoczony że wszystkie przejścia Matroxa można uzywać jako filtry. No i interfejs użytkownika po prostu super.
Source też mogłeś to sprawdzic a o Canopusie możesz dowiedzieć się w innych firmach.

wtorek, 26 października 2004, 17:26
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

tak się składa, że zanim kupiłem canopusa to byłem posiadaczem rt2500 i krótko co prawda RT100. Na mtroxa już nie wróce. Na pewno. Widać, że też nie masz pojęcia. Spróbuj w ediusie położyć sobie klipa na warstwę T (napisy) i nałóż sobie na to dowolne przejście. Do tego nawet karta nie jest potrzebna... :D Siedzę przy tym programie po kilka godzin aby go rozgryźć i odkrywam co raz to większe możliwości tego cuda :!:

wtorek, 26 października 2004, 17:52
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Widać Source że nie kumasz o co chodzi. Mnie Storm nie gdy nie spasi bo brakuje w nim tak ważnej rzeczy jak profesjonalna korekcja kolorów z programowaniem bez żadnych ograniczeń. W Stormie cokolwiek bardziej skomplikowanego chcesz zrobić w RT to masz schody. Poszli na ilość warstw w RT , a mnie bardziej potrzebne są inne możliwości w tym programowanie każdego efektu. Robie dużo reklamówek dla TV.

wtorek, 26 października 2004, 18:00
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post re..
Witam,
Jednym pasuje RT.X100 dla innych lepszym wyborem jest Storm 2.
Wg. mnie karty są do siebie podobne. Dla mnie osobiście na korzyśc Storma przemawia EDIUS, który jest naprawdę niesamowitym programem i ciągle się rozwija. Pisanie o problemach z RT, korekcją kolorów, etc, świadczy o całokwitym braku znajomości tematu, więc ten "temat" pomińmy. Jak przeglądniesz to i inne fora szybko zorientujesz się, że jest wielu użytkowników, którzy "przesiedli się" z karty RT.X100 na DVStorma 2. Tych co by zrobili odwrotnie jakoś trudno spotkac...
Moim zdaniem już w niegługim czasie żadne "specjalizowane" karty video nie będą nam potrzebne. Dla osób mogących sobie pozwolic na zakup naprawdę wydajnych maszyn te czasy już są. Świat idzie w kierunku oprogramowania trzeba się z tym pogodzic. Dyskusja o wyższości Świąt Bożego Narodzenia nad Świętami Wielkiej Nocy nie ma sensu. Przyszłośc będzie należec do SOFTU, czy tego chcemy czy nie. Pozdrówka.

środa, 27 października 2004, 08:47
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona