Teraz jest czwartek, 26 kwietnia 2018, 07:38

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 Matrox MARVEL G200- brac czy nie?? 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Matrox MARVEL G200- brac czy nie??
witam , mam pytanko-zakupilem sobie profesjonalna kamere analogowa i chce oczywiscie zgrywac obraz, czy karta matrox marvel g200 jest karta dobra?? mam kompa athlon 1,6 G, 120 dysku, 256 pamiec; a oto opis tej karty:
"Jako, że pod względem szybkości i jakości obrazu Marvel nie odbiega od innych produktów Matrox’a opartych na MGA-G200, zajmę się tym czym karta ta odbiega od innych, mianowicie możliwościami przechwytywania, obróbki i wyświetlania sygnału wideo.
Matrox Marvel G200 stanowi niejakie połączenie Mistique’a i Rainbow Runner'a, przygotowane pod ewentualne rozszerzenie o moduł sprzętowej dekompresji DVD.Wyjście wideo

Możliwość podłączenia karty graficznej do telewizora, czy magnetowidu już nikogo nie dziwi i wydaje się że w tej dziedzinie nie ma wiele nowego do powiedzenia. W tym wypadku mogłem porównać wyjście TV Marvel'a do bardzo wysoko ocenianego wyjścia w karcie ASUS V-3400TNT/TV. Matrox potrafi wyświetlać na telewizorze obraz w rozdzielczościach 640x480, 800x600 i 1024x768, przy dowolnej głębi kolorów (aż do 32-bitowej), a ASUS nie udostępnia tej ostatniej rozdzielczości i w trybie jednoczesnego wyświetlania na monitorze i telewizorze pracując tylko w 16-bitowej palecie. Jakość wyświetlanego obrazu jest bardzo dobra, jest on w miarę ostry i stabilny, gry mimo lekkiego rozmycia wyglądają ładnie, a jakość filmu z software’owego odtwarzacza DVD spokojnie można porównać z tą z domowych DVD playerów. Karta potrafi bez problemu wyświetlać sprzętowe kursory, podczas gdy ASUS w dual mode nie wyświetla sprzętowych kursorów (a co za tym idzie, napisów z DVD) na telewizorze. Marvel nie ma również problemów przy jednoczesnym wyświetlaniu MPEG-ów na monitorze i telewizorze, jak ma to miejsce dla ASUS’a"
to jest opis karty-wiecie pisac sobie moze ale chcialbym zaczerpnac rady expertow :) chce miec dobry obraz i zgrywac go w domu na wlasnym sprzecie, z gory dziekuje

poniedziałek, 13 września 2004, 19:45
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post re
NIEwiem czy to wazne czy nie ale dodam ze mam system XP :)

poniedziałek, 13 września 2004, 19:57
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

nie jestem profesjonalistą ale wiem że karty matroxa są bardzo dobre (opinie znajomych) - pewnie ktoś napisze więcej ...... pozdrawiam

poniedziałek, 13 września 2004, 21:34
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ]