Teraz jest niedziela, 23 września 2018, 00:47

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
 VideoZip i AP 6.0 - straszne problemy 
Autor Wiadomość
Stały bywalec
Stały bywalec

Post VideoZip i AP 6.0 - straszne problemy
Witam wszystkich
niewiem juz co robic troche bo mam videozipa pracuje na win2000 mam 500 Mb ramu i procka PIII.
Moj problem to ze karta ta odmawia mi posluszenstwa z adobe premiere
odpalam adobe wsyztko sie uruchamia wybiaram ustawienia chyba takie jak powinny byc i potem jak importuje jakis klip to przy przeciaganiu go na timelina adobe wykonuje zwis i wraz z nim sie resetuje komp i niewiem co robic juz
pomocy!!!!!
Pozdrawiam i z gory dziki
Kamil

sobota, 26 października 2002, 12:54
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Wejdz na strone: http://www.hdp.com.pl - zobacz czy nie maja jakichs upgradow do Twojej karty, a jak dalej nie bedzie chodzic to rob im antyreklame na lamach "Wideokamery", chociaz tak im odplacisz za "wspanialy" produkt. :)

niedziela, 27 października 2002, 19:45
Stały bywalec
Stały bywalec

Post ...
Jesli chodzi o soft do karty to mam najnowszy wiec w sumie niepowinienem miec problemow:)
Z ich programem karta chodzi ale co mi po tym jak ja pracuje na prenmiere i w pracy mam premiere ,a poza tym oni gwarantuja ze ma dzialac. a poza tym wsyzstkim wydaje mi sie ZE ZADEN SPRZET NIEPOWINIEN POWODOWAC WYWALANIA SIE CALEGO WINDOWSA A ZWLASZCZA WINDOS2000 . NO COZ .......POOMMMMOOOOOOOCCCCCCCCCCYYYYYY:-)))!!!!!!!!!!!

niedziela, 27 października 2002, 19:59
Nowy
Nowy

To nie koniecznie musi byc wina karty lub sterownikow dostarczanych przez HDP. Premiere i Windows niestety nie sa pozbawione bledow.
Moze sprobuj tez dokonac upgradu Premiere i przerzuc sie na WindowsXP (jest chyba najbardziej stabilny).
P.S. Kiepskie oprogramowanie moze sie wylozyc - trudno, ale jesli wyklada sie caly system to juz niedociagniecie autorów systemu.

czwartek, 31 października 2002, 15:43
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post videozIP
A może wystarczy wrzucić w odpowiedni katalog plugin do AP6 dla Video ZIP

czwartek, 3 kwietnia 2003, 10:31
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post .
Nie wiem jak w W2000, ale w 98 takie zwisy sa możliwe już przy starcie Premiere, jeśli włączony jest kodek sprzętowy a nie programowy lub jeśli coś się "pogrzebało" w systemie i nastąpiło uszkodzenie powiązania między kartą a kodekiem. W drugim przypadku pomogło odinstalowanie całego pakietu i ponowne zainstalowanie. Oczywiście potrzebne są poprwnie zainstalowane pluginy dawane przez HDP.

środa, 9 lipca 2003, 14:34
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ]